Ing. Jakub Mrkva (Top ložiska)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme distributory cyklistických ložisek, středových složení a hlavových složení značky Cemabearing a brzdových destiček značky Sinter. Zabýváme se maloobchodem, velkoobchodem a tvorbou distribuční sítě. Jelikož na kole sami aktivně jezdíme, jsou naše produkty testovány jak hobby cyklisty, tak profesionály.

 

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora

O našich produktech

Produkty Cemabearing

Mezi hlavní produkty společnosti CEMA patří kuličková ložiska z uhlíkové oceli, ložiska konstrukční, převodová, ložiska pro chemický průmysl a cyklistická ložiska. Produkty společností CEMA jsou používána v celé řadě průmyslových odvětví, v autodílech, zdravotnických zařízeních, dopravních prostředcích a sportovních odvětví. Výroba Taiwan, distribuce Belgie.

 

Produkty Sinter

Nejlepší BIO cyklistické brzdové destičky!

Slovinská společnost Sinter je na trhu více jak 50 let. Sinter je velmi dobře znám z prostředí motokárového sportu. Získali v kartingu 50 titulů mistrů světa.

Organické brzdové destičky na kolo značky Sinter poskytují extrémní brzdný výkon, plynulé brzdění a pohodlnou jízdu na kole.

Sinter nabízí čtyři varianty brzdových destiček kdy používají různou tvrdost materiálu k zajištění vysokého výkonu, plynulého dodávání brzdné síly s optimalizovaným opotřebením, minimálním časovým záběhem a bezhlučného provozu.

Sinter disponuje vlastním výzkumem a vývojem třecích materiálů a testuje je s těmi nejnáročnějšími jezdci na světě.

Organické brzdové destičky Sinter!!!!!

Vyrobeno v Evropě-Slovinsko.

Kontaktní údaje

Ing. Jakub Mrkva (Top ložiska)
Tísek 303
74301  Tísek
Česká republika
73118559
DIČ

Kontaktní osoba

Jakub Mrkva

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.