Ing. Aneta Jirsová (Ajurthé)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Milé ženy, ale klidně i muži, vy, kteří preferujete přírodní styl života a přírodní stravování, majitelky a majitelé voňavých obchůdku se zdravou výživou, dárkovým zbožím nebo vy, kteří kralujete ve svém květinářství, případně vlastníte e-shop s podobným sortimentem.

Pojďte přírodě ještě víc naproti a načerpejte z ní životadárnou sílu prostřednictvím našich ajurvédských bylinných čajových směsí. A to nejen pro sebe, ale i pro svoje zákazníky, kteří chtěji žít zdravě a v užším sepětí s přírodou.

Rádi byste zpestřili váš sortiment neotřelými a zajímavými produkty ? Ozvěte se nám a věříme, že budete vy i vaši zákaznici jen spokojení.

 

 

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Jedinečné produkty
  • Není stanoveno minimální množství odběru

O naší firmě

Vítejte ve světě harmonie.

Vždy jsem usilovala o život v souladu a rovnováze, ať už po tělesné či duševní stránce. A přesně takové je ajurvédské myšlení, které se mi stalo životní inspirací. Začala jsem pociťovat, jak je pro mne důležité žít život v harmonii.

Ajurvédské bylinné směsi vyrábíme v české provozovně, která má s produkcí v oboru mnoholeté zkušenosti. S láskou k přírodě a s ohledem na zdraví klientů pečlivě mícháme kvalitní směsi, ze kterých vznikají nápoje tak, aby měly blahodárný vliv na váš organismus a aby vám také chutnaly.

Dáváme si záležet na složení a sortimentu bylinných směsí. Vybíráme pro vás velmi osvědčené kombinace produktů. A bereme ohled i na chuťové preference našich zákazníků. Věříme, že i vy u nás najdete to „pravé ořechové“.

O našich produktech

Čajové směsi jsou balené v 50 g  pytlíčcích :

  • Obsahují jedinečné směsi kvalitních bylin a oblíbeného koření– chuťově zajímavé a vyvážené kombinace.
  • Mají atraktivní design obalu i název – jsou originální, na míru vytvořené pro každý druh směsi. Na první pohled zaujmou svou barevností a neotřelostí.
  • Vyrobené v České republice. Jednotlivé směsi jsou opatřené českým EAN kódem.
  • Zajímavě doplní vaši stávající nabídku zboží.
  • Výhoda pro prodejce: málo zastoupená nabídka tohoto sortimentu v prodejnách.

V sortimentu naleznete čajové směsi nabízené jednotlivě, ale také v podobě krásného dárkového balení v přírodním stylu. Takovým voňavým dárečkem pak můžete potěšit milou ženu ve vašem okolí, maminku, sestru, kamarádku, kolegyni nebo si uděláte radost vy sami.

Kontaktní údaje

Ing. Aneta Jirsová (Ajurthé)
náměstí Republiky 2686
53002  Pardubice – Zelené Předměstí
Česká republika
88866718

Kontaktní osoba

Ing. Aneta Jirsová

Ing. Aneta Jirsová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Ing. Aneta Jirsová

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty