Igor Kunka (Aroma Global)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Vyrábíme 1000 vůní a nabízíme komplexní řešení pro výrobce kosmetických přípravků, svíček, parfémů, drogerie a průmyslu.

S potěšením vám nabízíme možnost objednat si vzorky našich vůní zdarma!

Chápeme, že výběr vůně je důležitým krokem při vývoji výrobků a chceme, abyste si byli svým výběrem jisti.
Nabízíme nejen vůně, ale jsme také připraveni poskytnout našim zákazníkům kompletní řešení technických problémů, se kterými se mohou setkat při výrobě svých produktů. V některých případech dokonce našim zákazníkům pomáháme s vývojem složení jejich výrobků, úpravami stávajících receptur nebo jinými technologickými problémy, čímž poskytujeme plnou podporu začínajícím i zkušeným podnikům.

Co vám nabídneme

  • Vzorky našich vůní zdarma
  • Poradíme s vývojem receptur
  • Výroba vůní na míru

O naší firmě

Společnost LLC „AROMA UKRAINE“, kterou výhradně zastupujeme, byla založena v roce 2001. Máme čtyři továrny, největší z nich, jež se nachází v Ukrajině, má výrobní plochou více než 2000 m2. Měsíčně vyrábíme a prodáváme 40 až 60 tun produkce. Díky vyspělé moderní technologii a efektivní organizaci je výrobní oddělení schopno v krátkém čase připravit jakoukoliv zakázku.

S pomoci specializovaného technického personálu a za použití moderního výzkumného vybavení (GC, GC-MS) parfuméři naší společnosti vytvářejí nové vůně a nabízejí nová komplexní řešení přizpůsobená potřebám konkrétního zákazníka.

O našich produktech

Vůně hrají významnou roli a přinášejí do našeho života zvláštní kvalitu. Příjemná vůně je často synonymem kvality výrobku. Vůně dodávají oblečení pocit čistoty, kosmetice příjemnou vůni a maskují nepříjemné pachy drogerie. Příjemná vůně zvyšuje spotřebu kosmetických přípravků a výrobků pro domácnost, čímž přispívá k čistotě a celkovému zdraví populace.

Kontaktní údaje

Igor Kunka (Aroma Global)
Pechmanovych 1031/10
19000  Praha 9
Česká republika
04249445
DIČ

Kontaktní osoba

Igor Kunka

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.