Hungaro Wine s.r.o. (Hungaro Delikates)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Náš sortiment je vhodný pro každého, kdo chce prodávat potraviny. Nabízíme masné a mléčné produkty, koření, nakládanou zeleninu, těstoviny a mnoho dalšího.
Rádi pomůžeme s výběrem delikates do kterékoliv prodejny. Věřte, že u nás si vybere každý, od masny až po zdravé výživy.

Co vám nabídneme

  • jedinečný sortiment
  • osobní přístup

O naší firmě

Již více než 12 let dovážíme (nejen) maďarské delikatesy do České republiky. Zakládáme si na sortimentu, který ve velkých obchodních řetězcích na našem trhu nenajdete. Rozvoz našeho zboží nabízíme po celé České republice a ručíme vždy za čerstvé zboží.

Stojíme si za kvalitou našeho sortimentu. Své dodavatele vybíráme pečlivě, tak abychom mohli uspokojit potřeby jak našich velkoobchodních partnerů, tak koncových zákazníků.

O našich produktech

Uzenina
V sekci „uzeniny a masné výrobky“ naleznete tradiční maďarské klobásy a to nejen vepřové, ale i jelení, koňské, 100% hovězí, ze stepního skotu i z mangalice. Dále tu na vás čekají různé druhy škvarků, uzených masíček, slanin a špeků, které uspokojí i náročnější gurmány. Všechna uzenina je bez lepku.

Mléčné produkty

V naší nabídce mléčných produktů naleznete nakládané sýry a nebo tradiční slovenské sýry. Velmi oblíbeným zboží jsou ovčí i kravské sýrové nitě, 100% ovčí sýry a jogurty. Jemná, lahodná chuť, tradiční receptura a ruční práce je přesně to, co nejeden zákazník ocení.

Nakládaná zelenina
Nabízíme nejrůznější druhy nakládané zeleniny. Mezi ty nejoblíbenější mezi zákazníky patří nakládaný česnek, cibulky, čalamády, papričky plněné zelím nebo méně tradiční meloun a květák. Zelenina není tepelně zpracovaná a při výrobě byla použita umělá sladidla, tudíž je vhodná i pro diabetiky.

Těstoviny
Více než 55 druhů těstovin naleznete v našem sortimentu. Vybírat můžete z osmi vaječných, ochucených, celozrnných (špaldových) a bezlepkových (a bezvaječných). Těstoviny mají mnoho tvarových variací. Snadno se připravují, nerozváří se, neslepují se a jsou syté. Při výrobě nebyla použita umělá barviva ani dochucovadla.

Koření
Maďarská paprika je ve světe stejný pojem jako české pivo, řecké olivy, belgická čokoláda a holandské sýry. Kromě klasické mleté papriky 1. jakosti nabízíme i gulášové směsi, pasty, krémy a mnoho dalšího. Nabízíme i stále populárnější uzenou papriku a to ať již jako mletou či v podobě protlakové pasty.

Vína
Vína dovážíme z oblastí Eger, Tokaj a Villány. Máme širokou nabídku kvalitní vín a všechna vinařství, od nichž vína dovážíme, se těší nejedním oceněním.

Kontaktní údaje

Hungaro Wine s.r.o. (Hungaro Delikates)
Rybná 716/24
11000  Praha – Staré Město
Česká republika
04385594
DIČ

Kontaktní osoba

Hanka Kubíčková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Hungaro Wine s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty