HUGS Shop s.r.o. (HUGS Shop)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Homeopatie je přírodní, velmi účinná a přitom zcela bezpečná léčebná metoda. Ve vyspělých státech světa představuje homeopatie nejrozšířenější obor takzvané ‚alternativní‘ medicíny. Cílem a posláním homeopatické léčby je obnovení zdraví a harmonie organismu, nikoli jen potlačování nepříjemných stavů, aniž by byla odstraněna jejich příčina.

Proč polykompozitní (vícesložková ) homeopatika?

Polykompozitní homeopatika mají mnohem širší záběr než ta jednosložková, řeší několik potíží současně a léčba trvá kratší dobu. Proto k léčbě používáme výhradně homeopatika polykompozitní, která skládáme dle aktuálních psychických a fyzických obtíží. Používáme homeopatika výhradně z rakouské a švýcarské homeopatické lékárny, které mají několika generační zkušenosti z oblasti homeopatie. Z těchto lékáren užívá homeopatika rovněž britská královská rodina.

Co vám nabídneme

  • Dropshipping

O naší firmě

Jsme společnost zabývající se vlastním výzkumem a výrobou polykompozitních homeopatických přípravků, s úzkou vazbou na rakouské a švýcarské homeopatické lékárny, které mají několika generační zkušenosti z oblasti homeopatie. Máme jak zkušené, tak začínající mladé odborníky z oboru homeopatie.

O našich produktech

Homeopatika jsou produkty přírodní léčby.

Kontaktní údaje

HUGS Shop s.r.o. (HUGS Shop)
Picassova 354/3
10400  Praha 10
Česká republika
07687613

Kontaktní osoba

Lenka Kaňuková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele HUGS Shop s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty