Home Technologies s.r.o. (Chytřejší Domácnost)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Naše produkty jsou určeny pro firmy i domácnosti. Především pro uživatele, kteří si chtějí zjednodušit život a zkrátit čas věnovaný zbytečným aktivitám. Proč čekat před garáží než se otevře? Může být otevřená již když k ní přijedu. Proč kontrolovat schránku každý den i když je prázdná? Stačí ji vyzvednout jen když se do ní něco hodí. Naše portfolio obsahuje řadu různých typů senzorů a akčních členů, které spolu navzájem komunikují a utvářejí unikátní chytrou síť. Čím více zařízení máte, tím je celý systém chytřejší. Avšak i jediné zařízení dokáže pracovat zcela samostatně a plnohodnotně a vy si tam můžete užívat komfortu, který Vám přinese. Chytřejší domácnost v dnešní době nemusí být luxus, ale standard.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Naše firma vznikla na základě potřeb obyčejných lidí, jsme přesvědčeni, že se s nimi potkáváte taktéž a tak přinášíme českou alternativu a odpověď pro jednoduché řešení chytrých domácností. Jednoduché zapnout vypnout, jednoduché měření teploty, jednoduchá meteostanice, jednoduchá kontrola listovních zásilek, jednoduché párování do domácí sítě. Informativní leták s bližším popisem je k dispozici zde: http://bit.ly/HTG-EBOOK

O našich produktech

TSL – Jedná se o praktické Wi-Fi čidlo pro měření vlhkosti zeminy v květináči a okolní teploty. Zařízení je napájeno pomocí trojice baterií typu AAA.

PBX – Wi-Fi senzor přítomnosti listovních zásilek do poštovní schránky – vhodné pro signalizaci do POBoxů, poštovních schránek, pro architekty a návrhy nových domů.

RLY – Wi-Fi dvoukanálové vzdáleně ovládané relé s možností připojení tlačítek pro okamžité přepnutí, možnost uchycení do podhledu nebo kdekoliv pomocí montovaného úchytu.

RNG – Pixie chytrá zobrazovací jednotka s animacemi a akustickou signalizací připojitelná přes Wi-Fi a LAN.

DST – Jedná se o praktické Wi-Fi čidlo pro měření teploty. Lze ho umístit všude tam kde máte USB s 5V.

DSA – Jedná se o praktické Wi-Fi čidlo pro měření teploty s jednou sondou. Lze ho umístit všude tam kde máte USB s 5V.

DSB – Jedná se o praktické Wi-Fi čidlo pro měření teploty se dvěma sondami. Lze ho umístit všude tam kde máte USB s 5V.

BME – Wi-Fi senzor teploty, vlhkosti a tlaku s možností spínat a regulovat – k vytvoření regulačních obvodů, k okamžitému zapojení do USB na 5V. Konečně teploměr a vlhkoměr co vám zajistí akci.

Kontaktní údaje

Home Technologies s.r.o. (Chytřejší Domácnost)
Sládkova 372/8
70200  Ostrava – Moravská Ostrava
Česká republika
09369791

Kontaktní osoba

Marek Nigut

Marek Nigut

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Home Technologies s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty