Hana Forstová (Ascopera.cz)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Naše kabelky můžou nabízet malé butiky s módou i velké obchody či řetězce. Obchody s obuví je mohou zařadit jako doplňkové zboží. Jeoikož umíme i formu Dropshipping, může být spolupráce zajímavá taky pro veškeré eshopy se zaměřením na tento obor podníkání. Nabízíme zajímavý prostor pro vaši marži, na které je možno se dále dohodnout v závislosti na objemu obdběru.

Co vám nabídneme

  • Nonstop podpora
  • Dropshipping
  • Feed na míru
  • Zodpovědný přístup k reklamacím
  • Objemové slevy

O naší firmě

Máme exkluzivní zastoupení módní značky Ascopera pro český a slovenský trh. Nabízíme převážně kvalitně zpracované dámské kabelky. Neustále pro Vás zajišťujeme nové kolekce a také máme na starost veškerý servis a reklamaci produktů Ascopera.

O našich produktech

Ascopera klade důraz na jedinečnost designu. Můžeme Vám zaručit, že Ascopera nabízí naprsoto jedinečné a designově neotřelé modely kabelek, které nikdo jiný nenabízí. Z tohoto důvodu se velmi lehce odlišíte od konkurence a budete nabízet zcela ojedinělý produkt.

ASCOPERA se zrodila, když se skupinka mladých zapálených návrhářů spojila, aby vyrobila dokonalou a jedinečnou kabelku. Během navrhování jsme kladli důraz na elegantní design, dokonalou kvalitu a inovativní konstrukci. Dosáhli jsme toho, že jsme vytvořili kabelky, které jsou elegantní, důmyslně organizované.

Kontaktní údaje

Hana Forstová (Ascopera.cz)
Jiráskova 1018
76361  Napajedla
Česká republika
01549081
DIČ

Kontaktní osoba

Vladimír Šopík

Vladimír Šopík

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.