hablamos s.r.o. (hablamos.cz)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Prodáváme unikátní vzdělávací produkty na výuku jazyků. Jedná se o ověřený produkt, který se zákazníkům líbí. Máme fyzické deskové hry Španělsky Hravě, Italsky Hravě a Francouzsky Hravě. Prodáváme i unikátní vzdělávací pexesa na románské jazyky. V naší nabídce také naleznete komplet balíčky online video lekcí komplet se slovní zásobou, praktickými větami a procvičováním. Ideální produkt jako doplněk ke knihám, učebnicím, gramatikách a jiným jazykovým knihám.

Hravě porážíme všechny učebnice španělského, italského a francouzského jazyka a dáváme zákazníkům možnost se učit hravou formou výuky.

Více informací zde: hablamos.cz

Co vám nabídneme

  • Nonstop podpora
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Společnost hablamos s.r.o. se zabývá profesionální výukou cizích jazyků hravou formou. Prodáváme unikátní české produkty na hravou výuku cizích jazyků.

Společnost hablamos s.r.o. vznikla v roce 2021 na popud studentů španělštiny z projektu onlinespanelsky.cz, kteří si online video lekce španělštiny zamilovali natolik, že bylo potřeba se do toho pořádně obout. Vznikl tak první velký balíček všech online video lekcí španělštiny kompletně s namluvenou slovní zásobou, praktickými cvičeními, nadupaným Instagramem a Facebookem plný tipů a triků do světa španělštiny, plakátem s kompletním přehledem španělské gramatiky a mnoho dalšího. Dále pak začaly vznikat fyzické produkty na kompletní cizích jazyků.

Společnost se také zabývá výrobou deskových her a dalších stolních her na výuku španělštiny, italštiny a francouzštiny.

Veškeré produkty si vyrábíme zcela sami. Dokážeme je i brandovat pro firemní potřeby (jako dárek pro zaměstnance, klienty nebo například partnery).

O našich produktech

Máme unikátní produkty na výuku španělského, italského jazyka a francouzského v České republice.

Všechny informace zde: https://www.hablamos.cz

Kontaktní údaje

hablamos s.r.o. (hablamos.cz)
Ke Krči 1873/60, 147 00 Praha 4-Braník
14700  Praha
Česká republika
10810595
DIČ

Kontaktní osoba

Václav Bolech

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.