hablamos s.r.o. (onlinespanelsky.cz | hablamos.cz)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Prodáváme hotové online video lekce španělštiny v krásném obalu. Jedná se o ověřený produkt, který se zákazníkům líbí. Komplet balíček online video lekcí komplet se slovní zásobou, praktickými větami a procvičováním. Ideální produkt jako doplněk ke knihám, učebnicím, gramatikách a jiným jazykovým knihám.

Hravě poráží všechny učebnice španělského jazyka a dává zákazníkům možnost se učit online formou výuky.

V krabičce jsou přístupy na všechny online video lekce španělského jazyka.

Více informací zde: hablamos.cz/nabidka

Co vám nabídneme

 • Nonstop podpora
 • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Společnost hablamos s.r.o. se zabývá profesionální výukou španělského jazyka, tvorbou podpůrných materiálů do hodin španělského jazyka jak pro studenty, tak pro lektory.

Společnost hablamos s.r.o. vznikla v roce 2021 na popud studentů španělštiny z projektu onlinespanelsky.cz, kteří si online video lekce španělštiny zamilovali natolik, že bylo potřeba se do toho pořádně obout. Vznikl tak první velký balíček všech online video lekcí španělštiny kompletně s namluvenou slovní zásobou, praktickými cvičeními, nadupaným Instagramem a Facebookem plný tipů a triků do světa španělštiny, plakátem s kompletním přehledem španělské gramatiky a mnoho dalšího.

Společnost se také zabývá výrobou deskových her pro naučení se španělsky a výrobou online video lekcí pro všechny věkové kategorie od úplných začátečníků až po pokročilé. Společnost hablamos s.r.o. vyrábí unikátní produkt a to je balíček všech online video lekcí španělského jazyka, který nemá v České republice obdoby ani konkurenci.

Všechny lekce španělského jazyka jsou v krásném obalu přístupné online kdykoliv a kdekoliv. Včetně lekcí je i slovní zásoba (a to namluvená i psaná), praktické cvičení a možnost konzultace problematiky s lektorem.

O našich produktech

Máme unikátní online video lekce španělského a italského jazyka v České republice.

Krabička s online video lekcemi obsahuje:

 • Balíček s přístupy na oblíbené online video lekce španělského jazyka na virtuální tabuli pro snadné a rychle naučení se španělsky online a to kdykoliv a kdekoli.
 • Balíček obsahuje 22 online video lekcí + namluvenou i psanou slovní zásobu + praktické věty a hravé procvičování.
 • Balíček obsahuje možnost, že zákazník může naučenu gramatiku a látku zkonzultovat s lektorem přes email nebo sociální sítě.
 • Nová forma výuky španělského jazyka s dobrým ohlasem a zpětnou vazbou. Jedna lekce obsahuje 60 minut video výuky, 20 minut slovní zásoby a 30 minut procvičování.
 • Velmi zajímavý, neotřelý a moderní vzhled balíčku v rozměrech 13,2 cm X  výška 19,5 cm X hloubka 4,3 cm s 70 gramy hmotnosti s materiálem Eco-vlny s laminací. Skladem držíme dostatečné množství krabiček.
Krabice - online výuka španělštiny pro firmy a pro distribuci
 • Jedinečný produkt s dobrou marží pro Vás.
 • Konkurence schopný produkt mezi učebnicemi španělské gramatiky a audioknihy s podobnou tématikou. Sice nemá stránky, ale nad učebnicemi vyhraje.
 • Rozšíření cílové skupiny. Lekce jsou od úplného začátku až po pokročilé, pro mladé i starší, pro studenty nebo třeba cestovatelé.
 • Doplnění kategorie učebnic, gramatik, audio knih. Možný prodej v kamenných prodejnách i na e-shopu.
 • K balíčku online video lekcí španělštiny jsou k dispozici jako doplněk podcasty španělštiny a denní zásoba výuky na sociálních sítích.
 • Maloobchodní doporučená cena balíčku včetně obsahu je 1190 Kč.
 • Součástí spolupráce se společností hablamos s.r.o. jsou různé benefity využívání online video lekcí pro Vaše zaměstnance. Slevy na další produkty.

Všechny informace zde: https://www.hablamos.cz/nabidka/

Kontaktní údaje

hablamos s.r.o. (onlinespanelsky.cz | hablamos.cz)
Stavařov 96
53009  Pardubice – Polabiny
Česká republika
10810595
DIČ

Kontaktní osoba

Václav Bolech

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.