H2 WORLD HEALTH and BEAUTY COMPANY s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej. Máme pro vás přichystanou celou řadu nadčasových a inovativních produktů založenou na bázi molekulárního vodíku, které uvádíme nejen na evropský trh.

Co vám nabídneme

  • Obchodní spolupráci
  • Affiliate provizní program
  • Podpora prodeje v rámci celé EU
  • Podpora odborníků

O naší firmě

Jsme moderní společnost s důrazem na kvalitu produktů. Veškeré zboží máme skladem v ČR a připraveno k okamžité expedici.

Cílem společnosti je také prohloubení znalostí v oblasti molekulárního vodíku a přinést běžnému spotřebiteli, ale i odborné veřejnosti, špičkové patentované produkty přímo od vynálezců a výrobců.

O našich produktech

Připravili jsme pro vás doplňky stravy a kosmetiku uvolňující molekulární vodík.

Vodíkové produkty jsou celosvětově oblíbené a užívané u všech generací. Doporučují je vrcholoví sportovci, fyzioterapeuti, lékaři a lidé zabývající se svým zdravím. V našem týmu máme skutečné odborníky z různých zemí s dlouholetými znalostmi a zkušenostmi z oblasti vodíkové terapie, kteří jsou součástí mezinárodních odborných organizací. Naše nadčasové produkty jsou navržené tak aby fungovaly.

Produkty jsou přímo od jejich vynálezců a výrobců. U nás máte záruku kvality, jistotu bezpečnosti, ale i podpory světových odborníků.

Kontaktní údaje

H2 WORLD HEALTH and BEAUTY COMPANY s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle
14000  Praha 4
Česká republika
01907565

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.