Imperia Trading CZ s.r.o. (GIFTLAB)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme českým a slovenským obchodům originální a designové značky z celého světa.

Značky které prodáváme jsou pečlivě vybrané. Vzhledem k tomu, že všechny značky, které zastupujeme, tak víme, které produkty se prodávají nejlépe na českém a slovenském trhu.

Pokud máte pocit, že vaše značka zapadá do našeho portfolia, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Množstevní a objemové slevy

O naší firmě

Společnost, která provozuje eshop se jmenuje Imperia Trading CZ s.r.o., obchoduje na českém trhu od roku 2007.

O našich produktech

Momentálně jsme oficiální distributory takových světových značek: 58products, MonBento, Reisenthel a Umbra.

Od roku 2019 jsme se stali výhradním distributorem španělské značky Lékué.

  • 58PRODUCTS – německý porcelán s hotelovou kvalitou jsou ideální pro každodenní použiti. Přineste dobrou náladu za jídelní stůl s živým porcelánem od 58products. Vaše snídaně, svačiny i párty s přáteli dostanou nádech hravosti a vtipu. Výrazy, které designéři miskám a hrníčkům vtiskli, jsou tak věrné, až je to k neuvěření.
  • LÉKUÉ –  jedna se o španělskou značku, která je zaměřena na výrobu a prodej inovativních kuchyňských pomůcek. Lékué, to je kombinace funkce a designu s originálními nápady, fantazií a kreativní prací se surovinami. Za jejím úspěchem stojí především platinový silikon, který se v Lékué stal jedním ze základních výrobních materiálů.
  • MONBENTO –  francouzská značka která vyrábějí prémiové svačinové boxy a příslušenství k nim. Pro výrobu produktů vysokého úrovně MonBento používá pokročilé materiály a technologie z celého světa. Svačinové boxy Monbento jsou označeny odborníky po celém světě a jejích boxy získaly nejprestižnější mezinárodní ocenění v oblasti průmyslového designu, včetně RedDot Design Award, iF Design Award, Global Innovation Award a dalších.
  • ANDREA HOUSE  – Andrea House byla založena v roce 1994 v Barceloně, kde se stále nachází kancelář a výroba. Více než dvacetileté zkušenosti s používáním inovací, spolupráce s předními evropskými designéry a speciální mentalita Španělů, kteří považují kuchyň za místo pro relaxaci a komunikaci s rodinou. Položky vyrobené z přírodního dřeva, mosazi, oceli a mramoru, vyrobené v lakonickém stylu, vytvoří moderní a útulnou atmosféru v bytě nebo venkovském domě.

Kontaktní údaje

Imperia Trading CZ s.r.o. (GIFTLAB)
Sadová 137
25065  Bořanovice
Česká republika
28170997
DIČ

Kontaktní osoba

Vladislav Matrosov

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.