Funmakers s.r.o. (Funsofia)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Zábavné a moudré hračky a výrobky s prvky montessori pro předškoláky i školáky!

Nabízíme ručně vyráběné knihy pro děti. Naše látkové knihy – FUN BOOKY (quiet booky) jsou skvělými ručně vyráběnými, šitými textilními hračkami a didaktickými pomůckami pro děti, vyrobenými z těch nejlepších textilních materiálů.

Na každé stránce jsou připravené nejrůznější aktivity, kterými se děti nejen báječně zabaví, ale které jim napomohou zlepšit a rozvinout jejich dosavadní schopnosti, znalosti a dovednosti. S našimi knihami podpoříte rozvoj hry, fantazie, kreativity, pozornosti, zručnosti a myšlení svých dětí. Děti se učí a poznávají okolní svět hravou formou a u toho zlepšují svou jemnou motoriku. Všechny naše quiet booky jsou navrženy a vyrobeny tak, aby jimi bylo možné listovat jako v knize nebo je roztáhnout jako leporelo.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

Vedoucí celého závodu je moudrá sova Sofie, která vše vymýšlí, řídí a dohlíží na to, aby všechny naše výrobky byly v souladu s naším posláním: přinášet Vašim dětem radost, aby si s nimi užívaly velkou zábavu a zářily úsměvem po dlouhá léta při jejich používání, osobním rozvoji a hraní!

Sofie dohlíží na výběr materiálů, aby byly používány jen ty nejlepších kvalit a splňovaly ta nejpřísnější kritéria pro výrobky pro děti. Hlídá výrobu, aby vše bylo zpracováno s maximální precizností, dle příslušných norem, kvalitně a s láskou k tomu, co šikovné ruce našich skvělých lidí ve výrobě nakonec vytvoří.
Sofie se snaží, aby všechny výrobky a hračky byly maximálně funkční a měly nadčasový design i zpracování. Ekologičnost výroby a výrobků je samozřejmostí, protože Sofie vybírá jen plně recyklovatelné materiály. Pro vývoj a testování hraček má Sofie vlastní tým poradců složených nejen z odborníků na slovo vzatých ale i, a to především, z „malých špuntů“, kteří jí dávají nejen skvělé nápady na nové výrobky, ale i tu nejlepší zpětnou vazbu na to, co je zapotřebí vylepšit.
A samozřejmě se také stará o to, aby se naše výrobky – tedy hračky – dostaly až k samotným dětem.
Sofie je prostě ta nejlepší a nejmoudřejší šéfová na světě!

O našich produktech

Naše hračky Vaše děti skvěle nejen zabaví, ale prožijí s nimi i mnohá dobrodružství, naučí se poznávat okolní svět hravou i zábavnou formou, zlepší si paměť a schopnosti učení, rozvinou jemnou motoriku a zlepší zručnost, procvičí pozornost a koncentraci, obohatí fantazii a probudí kreativitu!

Kontaktní údaje

Funmakers s.r.o. (Funsofia)
Poříčská 2075
19016  Praha – Újezd nad Lesy
Česká republika
06809511

Kontaktní osoba

Roman Dolejš

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.