Fitness Commerce s.r.o. (GYMIO)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Vždy přijde…
den změny

Ve čtvrtek 7. května 2020 nastal čas. Čas změny. Možná to znáte sami… Přijde den, kdy si uvědomíte, že musíte něco udělat zásadně jinak. A uděláte to – začnete pravidelně cvičit, začnete lépe jíst, začnete víc číst nebo se učit malovat. Tak jak jste si to vždycky přáli.

A náš den byl přesně takový! Rozhodli jsme se, že začneme vyrábět výživové doplňky pod značkou Gymio. Zcela jinak – minimalisticky, prakticky a v mimořádné kvalitě.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

Vydali jsme se jinou cestou než mnoho výrobců před námi.

Vyškrtali jsme ze složení nepotřebné ingredience, nechali jen ty důležité a přidali ještě lepší. Navrhli jsme praktické obaly, které nezejí prázdnotou a jsou zároveň šetrné k přírodě.

A nakonec to nejdůležitější! Mysleli jsme při jejich výrobě na vás – na vaše chutě, váš trénink a opravdové potřeby vašeho těla.

Když se dnes díváme na naše top produkty UNLOCKED a AMBITIOUS, víme, že se nám naše úsilí vyplnilo. Podařilo se nám sestavit unikátní výživové doplňky z kvalitních surovin, které vás nabijí opravdovou energií.

Ať už jste profesionální dříči, nebo úplní začátečníci – produkty Gymio vám dodají vše potřebné, co vaše tělo i motivace vyžaduje.

Pohyb je kouzlo, zábava i výzva, se kterou váš život získává na síle. A my si přejeme, abyste si jej užívali na maximum.

Proto je tu GYMIO!

Kontaktní údaje

Fitness Commerce s.r.o. (GYMIO)
Spálená 480/1
60200  Brno – Trnitá
Česká republika
09753311
DIČ

Kontaktní osoba

Jakub Slavkovský

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.