FCI GROUP, s.r.o. (Mtcar Wooden Toys)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

mtCar.cz WOODEN TOYS – Dřevěné hračky pro malé i velké

Hledáte vhodný dárek pro své děti? Chcete něco hezkého koupit synovcům či neteřím? Anebo přemítáte, co vašim nejmenším pořídit k Vánocům, narozeninám nebo jen tak pro radost? Pak jste na správné adrese. V internetovém obchodě mtCar.cz jsme pro vás totiž připravili nabídku kvalitních dřevěných hraček, které si zamilujete vy i vaše děti.

Dřevěné hračky z naší nabídky splňují všechny potřebné normy, a tak jsou pro vaše ratolesti naprosto bezpečné. Do vašeho domova tak přinesou jen skvělou zábavu a dlouhé hodiny bezstarostného hraní.

Kvalitní dřevěné hračky pro kluky i holky

S našimi dřevěnými hračkami se navíc vaše děti nejen zabaví, ale i poučí. Díky jejich pestrobarevnému provedení na nich mohou kluci a holky trénovat barvy. Také si na nich procvičí jemnou motoriku. A se speciálními edukačními hračkami se mohou hravou formou naučit i hodiny, abecedu nebo třeba počítání. Některé dřevěné hračky jsou pak vyvedeny i jako hudební nástroj (např. xylofon), a tak mohou v dětech rozvíjet i vnímání zvuků a hudební talent.

Od dřevěných autíček po stavebnice

E-shop mtCar.cz se specializuje na dřevěná autíčka, vláčky a další pohyblivé hračky. Naše nabídka je však daleko širší – najdete v ní i dřevěné stavebnice, hračky s motivy zvířátek či puzzle.

Ať už tak vaši nejmenší preferují jakýkoliv typ hraček, jistě pro ně u nás vyberete přesně to, co mají rádi. Počítat přitom můžete s férovými cenami, rychlým dodáním i přátelským zákaznickým servisem.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem dřevěných kvalitních hraček. Máme v nabídce zajímavé produkty za bezkonkurenční ceny. Vše máme skladem a snažíme se zboží doručit co nejrychleji. Nebráníme se jakékoliv formě spolupráce.

Kontaktní údaje

FCI GROUP, s.r.o. (Mtcar Wooden Toys)
K Silu 1154
39301  Pelhřimov
Česká republika
07137168
DIČ

Kontaktní osoba

Mgr. Martin Jirsa

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.