FCI GROUP s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Podnikáte v oboru auto–moto? Nabídněte svým klientům to nejlepší!

Provozujete autoservis? Anebo máte vlastní prodejnu či eshop s díly a příslušenstvím pro automobily či motocykly? V tom případě bychom vás rádi vyzvali ke spolupráci. My z mtCar totiž provozujeme vedle klasického e-shopu i velkoobchod.

Špičkové produkty, které u nás najdete, tedy můžete za dobré ceny nabízet i svým klientům.

Proč bychom si měli plácnout? Zejména proto, že jedeme stejné vlně – stejně jako vy jsme nadšenci do všeho, co se týká oboru auto–moto. Auta a motorky nás zkrátka nadevše baví, což se bude projevovat i v našem vzájemném obchodování. A kromě svého nadšení vám jako registrovaným partnerům můžeme nabídnout i zajímavé slevy.

Kompletní nabídku našeho zboží naleznete na našem online katalogu www.mtcar.cz – nabídku neustále rozšiřujeme!

Pro spolupráci s námi potřebujete:

  • živnostenský list,
  • výpis z obchodního rejstříku,
  • upřímné nadšení pro auta či motorky.

Po registraci a schválení Vašeho obchodního účtu můžete již pohodlně nakupovat! Po přihlášení do systému již vidíte Vaše nákupní velkoobchodní ceny.

Jdete do toho s námi? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat. Klidně jen nadhoďte svou představu – rádi s vámi všechno probereme a vysvětlíme, co a jak.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora

O naší firmě

Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem autodoplňků a příslušenství. Máme v nabídce zajímavé produkty za bezkonkurenční ceny. Vše máme skladem a snažíme se zboží doručit co nejrychleji. Nebráníme se jakékoliv formě spolupráce.

O našich produktech

Nabízíme veškeré doplňky a příslušenství ze světa automobilů a motocyklů. Nabízíme: žárovky, stěrače, klaksony, fanfáry, kolové matice a šrouby, elektro výbavu, hevery, přídavná světla, závaží na kola, antény, nářadí, popruhy, samolepicí znaky a dekorace, autokosmetika a mnoho dalšího!

Kontaktní údaje

FCI GROUP s.r.o.
K Silu 1154
39301  Pelhřimov
Česká republika
07137168

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.