EURO HABITAT GROUP s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Zboží od Českých i zahraničních výrobců-velkoobchod v Praze. Produkty do domácnosti, kuchyně, hračky, nářadí, drobná elektronika, erotické zboží a mnoho dalšího.

Co vám nabídneme

  • XML ExitShop ZDARMA

O naší firmě

Firma na trhu funguje již od roku 2014, v roce 2020 jsme spustili online obchodování a od té doby nabíráme klienty a nabízíme pro ně naše velkoobchodní skladové zásoby. Náš B2B eshop velkoobchod pro eshopy funguje jako objednávkový katalog pro rezervaci kusů, ale také jako klasický eshop. Velkoobchod Euro Habitat vám v online prostředí nabízí nakupování již od 1ks od produktu a nemá omezené minimální výše objednávek.  Zboží si můžete vyzvednout přímo u nás ve skladu, zaslat svého dopravce nebo využít GLS kurýrní dopravy, kterou máme v nákupním košíku. Můžeme Vám poskytnout naše XML ze skladu, kde se Vám natáhne Vaše nákupní cena, skladové zásoby, popisky, EAN, výrobce (pokud je zadán) a fotografie. Velkoobchodní XML feed je ideálním řešením pro vyšší cashflow – prodáváte zboží, které od nás nakoupíte až po realizované objednávce vašim zákazníkem. Více informací najdete přímo na našem B2B eshopu pro velkoobchod, kamenné prodejny a eshopy nebo na emailu obchod@ehabitat.eu

O našich produktech

Nabízíme produkty do domácnosti, většinou brandové zboží. Veškeré nabízené zboží má EANy. Potrpíme si na kvalitním produktu se všemi náležitostmi – Hezký obal, český popis, český návod. Reklamace pro velkoobchod aktivně řešíme.

Kontaktní údaje

EURO HABITAT GROUP s.r.o.
Náměstí 14. října 1307/2
15000  Praha – Smíchov
Česká republika
02875217
DIČ

Kontaktní osoba

Jan Pokštefl

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.