Esprite s.r.o. (Zdravelahve.cz)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme výhradním distributorem lahví a termo lahví americké značky Eco Vessel a australské značky Cheeki pro Česko a Slovensko.

Lahve jsou vhodné pro obchody se zdravou výživou, s dárkovým zbožím, a také sportovní obchody. Rádi spolupracujeme s kamennými prodejnami i e-shopy. Nabízíme kvalitní produkty renomovaných značek.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Velkoobchodní účet v e-shopu
  • Zodpovědný přístup k reklamacím
  • Kvalitní produkty renomovaných značek

O naší firmě

Jsme slovenská firma, která přinesla na slovenský a později i český trh kvalitní láhve a termoláhve značek Eco Vessel a Cheeki.

V našich e-shopech Zdraveflase.sk a Zdravelahve.cz a e-shopech našich obchodních partnerů nabízíme kvalitní láhve, termo láhve a termosky, které jsou určeny pro děti, sportovce, na turistiku ale i na běžné nošení do práce, školy nebo kamkoliv, kde vás může zastihnout žízeň.

O našich produktech

ECO VESSEL

Jedinečné termo láhve na pití Eco Vessel, které jsou založené na technologii trojité vákuové izolace (Triple Insulation Technology). Dvě vrstvy z nerezivějící oceli a mezi nimi další vrstva z mědi účinně zvyšují čas, během kterého si nápoj udrží požadovanou teplotu. Vodu nebo jiný nápoj udrží horký 10 – 20 hodin a studený 36 – 100 hodin (podle typu a velikosti  láhve).

Termoláhve Eco Vessel neprotékají, takže jsou vhodné pro různé aktivity. Neobsahují škodlivý Bisfenol A a jsou 100% recyklovatelné. Jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerezavějící oceli, jsoue bezpečné a snadno se používají.

Objemy od 350 ml do 1900 ml.

 

CHEEKI

Oblíbené láhve a termo láhve Cheeki jsou ideálním řešením, pokud hledáte všestrannou láhev. Nápoje zůstanou studené 36 hodin a teplé až 12 hodin.

Láhev Cheeki je vhodná do většiny držáků nápojů v autech, pasuje do boční kapsy batohů a také do standardních držáků na láhve na kolech. Termo láhev je kompletně nepropustná. Zespodu má ochrannou gumovou podložku pro tiché položení.

Silikonové těsnění na víku zajišťuje, že tekutina v láhvi nepřijde do kontaktu s plastem.
Objemy od 400 ml do 1600 ml.

Kontaktní údaje

Esprite s.r.o. (Zdravelahve.cz)
Mierová 1960/1
02601  Dolný Kubín
Slovensko
46349723
DIČ
SK2023348481

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.