Enve ART s.r.o. (enveroSHOP)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Hledáte do svého butiku s bio módou nebo bez obalového obchodu české výrobky za rozumné ceny? Nebo máte vlastní nápady a nemáte, kdo by je pro Vás v menší sérii ušil nebo natiskl? Pak nás neváhejte oslovit.

Jsme výrobci a prodejci oblečení a bytového textilu z certifikovaných bio materiálů a tradičních českých přírodních tkanin. Umíme také tisknout na textil. Jsme zcela nezávislý lokální výrobce, který zaměstnává lidi se sociálním nebo zdravotním handicapem. Ano, jsme sociální firma. Ale na to si nehrajeme. Pracujeme, tvoříme a záleží nám na sobě navzájem.

Nevyprávíme jen naše příběhy, my příběh tvoříme !

Co vše nabízíme pro velkoobchodní spolupráci?

Naše vlastní produkce:
Kolekce nadčasového oblečení z bambusového úpletu
Stolní textil spojující českou textilní tradici a moderní design
Zero wast vychytávky pro ekologickou domácnost

Zakázková výroba:
Šití bytového a drobného textilu, výrobu svatebních dekorací, látkových obalů včetně sáčků na pečivo, unikátní ruční zpracování textilu (reference výroba stuh, výplní a sáčků s organzy pro LANTIDOTE)
Potisk formou sítotisku ekologickými barvami na textil od 50 kusů

Náhradní plnění pro firmy. Jsme zaměstnavatelem na chráněném trhu práce.

 

 

O naší firmě

Najdete nás v Říčanech u Prahy na Masarykově náměstí 34/5 v malé dílně a obchůdku.

Vytváříme vlastní limitované kolekce oblečení z certifikované bio bavlny, bambusu a lnu nebo tradičních českých materiálů jako je kanafas. Naše oblečení doplňujeme o autorské potisky od výtvarníků a designérů, kteří s námi spolupracují. Hledáme vzory a náměty, které mají výtvarný přesah, ať už jde o propracované perokresby nebo originální postavičky a tvary. Na energii, která z kresby vychází, nám opravdu záleží.

Šijeme také prostírání, ubrusy, sáčky všeho druhu. Spolupracujeme s bytovými designéry a vytváříme designový bytový textil na míru.
Dbáme na ekologii. Pro tisk používáme kvalitní barvy na vodní bázi, které nezatěžují životní prostředí a u našich kolekcí používáme textilie v bio kvalitě. Stejně jako bio potraviny tak i bio bavlna roste v rámci ekologického zemědělství. Bez používání pesticidů, geneticky upravených plodin a za férových podmínek. Proto si vybíráme dodavatele textilu mezi prověřenými fair trade firmami.
Naše historie začala v roce 2015. Učili jsme se tisknout a proškolovali zaměstnance. Od roku 2018 provozujeme vlastní obchod v Říčanech u Prahy a e-shop.

O našich produktech

1) Postupně se rozšiřující a kombinovatelná kolekce dámského oblečení z bambusového úpletu české výroby.
Topy, sukně, šaty, tuniky, roláky. Kolekci každoročně rozšiřujeme o další kusy ve stejném materiálovém složení a ve stejné nebo navazující ladící barevnosti.  Jde o unikátní koncept vytváření udržitelného šatníku, hodící se pro butique a e-shopy s udržitelnou módou cílících na stálé záakzníky.

2) Stolní textil z tradičních českých pláten a kanafasu s moderním designovým potiskem. Vhodné pro e-shopy a obchody s designovým bytovým textilem.

3) Zero wast doplňky do domácnosti s originálním potiskem: úložné textilní sáčky i na potraviny, pratelné houbičky, pratelné podušky na vonné esence apod. Vhodné pro bezobalové prodejny a e-shopy s ekologickou dorgerií a kosmetikou apos.

Kontaktní údaje

Enve ART s.r.o. (enveroSHOP)
U Strouhy 227
25101  Herink
Česká republika
04582179
DIČ

Kontaktní osoba

Věra Šulcová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.