ELMET Group a.s. (Elmet Fire )

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme prémiové infrazářiče do interiéru a exteriéru. Díky modernímu designu jsou vhodné do prostor kde by jiné výrobky působily rušivě.

Zářiče se vyznačují použitím nejpokročilejší technologie  – uhlíkových trubic. Zářiče neohřívají prostor ale přímo člověka, který se v něm nachází, podobně jako například v infra sauně . Použité zářiče – trubice – se vyznačují zejména dlouhou životností – až 8000H.  Účinnost těchto trubic je v porovnání s běžnými typy  výrazně vyšší.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dropshipping

O naší firmě

Počátky současné firmy ELMET GROUP sahají ještě do doby socialismu a perestrojky. V roce 1986 začal zakladatel firmy Václav Trojan na povolení národního výboru samostatně podnikat v oboru elektrických instalací.

Po sametové revoluci v roce 1989 vznikla firma ELEKO, jako zkratka pro obory elektro a kovo a nedlouho poté se přejmenovala na současný název ELMET, tedy opět zkratka pro elektro – metal.

V současné době, píše se rok 2021, má naše firma cca 40 kmenových zaměstnanců, skvělý obchodní tým, vlastní technickou podporu, výrobu a kompletní zázemí.

Naším cílem je rozvíjet naše vlastní značky, kterých je dnes již více – ELMETLIGHT a ECONOMYLIGHT pro osvětlení, ELMETFIRE – pro topidla, ELMETLINE pro instalační materiál, ELMETPOWER pro baterie, svítilny.

Kontaktní údaje

ELMET Group a.s. (Elmet Fire )
Kamýcká 15/153
16500  Praha – Suchdol
Česká republika
27128709
DIČ

Kontaktní osoba

Tytus Kucharski

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.