ELF Logistic s.r.o. (NANOPROTECH)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Český výrobce inovativních produktů na bázi nanotechnologie.

Výrobky z naší produkce se u běžných zákazníků, profesionálů i firem těší mimořádné oblibě. Prémiové přípravky s nanočásticemi výrazně prodlužují životnost elektroniky, automobilů, elektrických zařízení, kol, zbraní – a také oděvů, bot a outdoorového vybavení.

I proto od nás ochranné a impregnační spreje odebírá více než 600 prodejců v Česku i na Slovensku. Vědí, že díky skvělým zkušenostem s našimi produkty se k nim zákazníci rádi vrátí.

 

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Velkoobchodní ceny
  • Inovativní produkty

O naší firmě

Jsme ELF Logistic s.r.o. – společnost specializující se na vývoj a výrobu technických produktů na bázi nanotechnologie již od roku 2012. Vyvíjíme a vyrábíme inovativní produkty pod značkami NANOPROTECHGNP a INPRODUCTS.

 

O našich produktech

Všechny naše produkty obsahují nanočástice, které dokonale pronikají do struktury materiálů a vyplní i ty nejmenší mikrotrhliny. Snižují tření, vytěsňují nečistoty a 100% odpuzují vodu a vlhkost.

Pod značkou NANOPROTECH najdete speciální maziva, antikorozní a elektroizolační ochranu.  Tyto spreje se staly nepostradatelnými především pro průmyslové a zemědělské podniky, sektory ozbrojených složek, ale i koncové uživatele.

GENERAL NANO PROTECTION (GNP) nabízí inovativní čistící a ochranné přípravky pro domácnosti a automobily. Přípravky dokonale čistí a zároveň vytváří ochrannou a vodoodpudivou vrstvu. Na GNP spolupracujeme s našimi hlavními zahraničními partnery.

Naším benjamínkem s velmi silnou pozicí na trhu je značka INPRODUCTS. Prémiové impregnace na textil a kůži chrání před vlhkostíznečištěním a zvyšují odolnost látek. Díky svým dokonalým vlastnostem nemění přirozenou prodyšnost a pružnost materiálu.

 

Kontaktní údaje

ELF Logistic s.r.o. (NANOPROTECH)
Strojírenská 259/16
15521  Praha
Česká republika
24693294
DIČ

Kontaktní osoba

Jan Beránek

Jan Beránek

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele ELF Logistic s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty