ECOTONER s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Provozujeme DTP studio. Nabízíme reklamní a marketingové služby. Zabývám se výrobou 3D vizitek, firemních a propagačních materiálů. Zajišťujeme potisk triček i reklamních předmětů, velkoplošný tisk a polepy automobilů. Nabízíme pronájem reklamních ploch.

O naší firmě

Firma Termo Tisk s.r.o. byla založena v roce 1994 jako specializovaná tiskárna termografických vizitek. Díky široké nabídce nových technologií a vysoké kvalitě služeb se Termo Tisk rychle rozrostl z malé, specializované firmy do unikátní, všestranně zaměřené agentury.

Historie a rozšiřování firmy Termo Tisk

V roce 1995 jsme výrobu rozšířili o plotr na vyřezávání samolepicích fólií. Jedná se o nejběžnější technologii pro výrobu firemních štítů, reklamních nápisů na automobily, polepování výloh a podobně.
V roce 1996 jsme odkoupili zavedenou firmu World Colours a tím nám do výrobní kolekce přibyla další technologie – sítotisk. Touto osvědčenou metodou provádíme potisk triček, samolepek, pracovních oděvů, čepic, deštníků, mikin, bund, zástěr a dalších textilií v jedno- i vícebarevném provedení. S ohledem na růst objemu zakázek jsme v roce 2004 jako jedna z mála firem v České republice zakoupili automatickou karuselovou tiskárnu.
Novinkou roku 2000 bylo v Termo Tisku poloautomatické zařízení firmy Trodat na výrobu samobarvicích razítek. Tato služba byla zákazníky příznivě přivítána a o úspěšnosti TERMO TISKu v této oblasti svědčí také fakt, že jsme se během jednoho roku stali třetími největšími výrobci razítek Trodat v České republice.
Mezi naše další technologie patří tamponový tisk, který používáme na potisk propagačních předmětů, digitální tisk na výrobu malých nákladů plnobarevných tiskovin a stříkací plotr na výrobu velkoplošných tisků.
Pro uspokojení potřeb růstu firmy jsme na jaře roku 2005 začali přístavbu našeho objektu a rozšířili dílny a kanceláře o dalších 700 metrů čtverečních. V těchto prostorách jsme umístili naše grafické studio a plotr na velkoformátový tisk.

O našich produktech

Přednosti Termo Tisku

Na rozdíl od jiných reklamích agentur máme vlastní tiskárnu a proto klientům poskytujeme prvotřídní servis v podobě zkrácených dodacích lhůtspeciálních cenrozvozu zakázek a výběru nejvhodnějších technologií. Termo Tisk si na českém trhu rychle vybudoval pevnou pozici a postupným rozšiřováním nabídky dokázal přitáhnout i takové značky, jako jsou Bosch, Nike či Motorola. V současné době patří mezi naše spokojené zákazníky několik tisíc malých i velkých firem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

Termografické vizitky

Specialitou naší tiskárny je termografie. Ačkoli tiskneme i klasickou technologií, termografické vizitky jsou velmi populární a tvoří více než 80 % produkce vizitek. Důvodem této popularity je nejen jejich atraktivní a profesionální vzhled, ale i fakt, že upoutají svým neobvyklým „plastickým“ tiskem. Navíc jsou požadovány firemními grafickými manuály mnoha zahraničních firem. Za termografický tisk neúčtujeme přirážku a ceny jsou stejné jako u běžného ofsetového tisku.

Vedle vizitek nabízíme i ucelený sortiment ostatních tiskovin – tisk letáků, brožur, kalendářů, tisk novoročenek a ostatních plnobarevných materiálů – včetně knihařských prací.

Kontaktní údaje

ECOTONER s.r.o.
Rychnovská 408
19900  Praha, Letňany
Česká republika
26134501

Kontaktní osoba

Ondřej Marek

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.