Dreamstock s.r.o.

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Do České republiky distribuujeme luxusní módu přímo z evropských fashion center. Naším posláním je šířit módu, která je v západní Evropě standardem a v tuzemsku se prodává za přemrštěné částky nebo není vůbec dostupná. Nabízí se tak i mezera na trhu a zajímavá podnikatelská příležitost. Nabídku pravidelně aktualizujeme a proto se ji vyplatí sledovat pravidelně. Některé produkty se u nás dlouho neohřejí :).

V případě dotazu nebo zájmu o schůzku nás neváhejte kontaktovat

Děkujeme a budeme se těšit na spolupráci.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Příjemnou spolupráci a individuální přístup
  • Máme zázemí středně velkého eshopu, velmi dobře ovládáme online marketing a některé zboží, které prodáváme velkoobchodně máme i v nabídce eshopu.
  • Víme, co se prodává. A rádi pomůžeme s růstem vašeho obchodu.

O naší firmě

Plocha určená na skladování oděvů a bot tvoří zhruba jednu šedesátinu plochy průměrného bytu. Škoda plýtvat tak malým prostorem nekvalitní módou. Šaty dělají člověka. Nemáme rádi fusekle v sandálích. Zasloužíte si lepší kvalitu. Zasloužíte si víc. Proto jsme tu pro vás. Dreamstock. Prodáváme styl. Už od roku 2012.

O našich produktech

Zde naleznete aktuální portfolio zboží, které dokážeme nabídnout za špičkovou cenu, při které můžete snadno dosáhnout 50 a více procentních marží. Krom toho toto zboží patří obvykle mezi bestsellery, které v ČR navíc nemají velkou konkurenci. O odbyt tak budete mít postaráno bez větší námahy.

Krom těchto nabídek si můžete také vybrat cokoliv z naší eshopové nabídky na dreamstock.cz, v závislosti na výši objednávky a výběru konkrétního zboží můžeme z objednávky srazit až 30% z ceny. V případě zájmu o takovýto způsob spolupráce nás prosím neváhejte kontaktovat na velkoobchod@dreamstock.cz. Dokážeme toho nabídnout ale i více, stačí napsat a průběžně Vám můžeme zasílat i neveřejné nabídky hot selling zboží, které je obvykle tak atraktivní, že z naší nabídky zmizí během několika hodin.

Kontaktní údaje

Dreamstock s.r.o.
Nevanova 1050/11
16300  Praha
Česká republika
02963124
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.