DIVIQUE s.r.o. (DIVIQUE)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Divique je mladá obchodní značka zkrášlujících doplňků stravy na bázi kolagenu, která cílí na ženy, které pečují o svou krásu zevnitř.

 • Naše produkty vyrábíme pouze z těch látek (a jejich forem), které jsou lidským tělem vysoce vstřebatelné a mají podložený účinek několika na sobě nezávislými vědeckými studiemi. Dbáme na to, aby dávkování účinných látek vždy odpovídalo klinicky ověřeným efektivním hodnotám.
 • Nepoužíváme umělá sladidla, výplňové látky, pojiva, umělá barviva ani další balast. Jde nám o čistotu, jednoduchost a účinnost našich produktů.

 • Všechny šarže našich produktů necháváme testovat nezávislou laboratoří v Německu. Sami na sebe aplikujeme tvrzení „důvěřuj ale prověřuj“.

Co vám nabídneme

 • Dárky k větším objednávkám
 • Dropshipping
 • Marketingové materiály
 • Affiliate marketing

O naší firmě

Náš pilotní produkt Divique multi kolagen v práškové formě jsme začali prodávat na německém Amazonu v březnu 2022. Po druhém týdnu od uvedení na trh jsme s produkteme získali 1. místo v žebříčku “new releases” pro kategorii kolagenových preparátů, kde Amazon porovnává nově uvedené produkty podle úspěšnosti.

Nyní s produktem již stabilně rankujeme na všechna hlavní klíčová slova v horní čtvrtině na první stránce Amazonu.

V létě 2022 jsme do prodeje na německém Amazonu uvedli druhý produkt – Divique kolagenové kapsle s kyselinou hyaluronovou, které se po prvních třech dnech prodeje dostaly na první stránku ve vyhledávání Amazonu na hlavní klíčová slova.

Vysokou kvalitu našich produktů potvrzují pozitivní recenze, které dostáváme od našich zákazníků z německého Amazonu.

Do konce roku 2022 plánujeme uvést na trh další dva atraktivní produkty, které právě vyvýjíme.

MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

Vedle prodeje na Amazonu budujeme velkoobchodní spolupráci, kdy naše produkty nabízíme specializovaným e-shopům.

 • Spolupracovat můžeme na bázi klasického velkoobchodu, kdy od nás nakupujete produkty za velkoobchodní cenu a dále je sami prodávate na svém e-shopu nebo v kamenné prodejně.
 • Dále nabízíme možnost dropshippingu, kdy zalistujete naše produkty na svůj e-shop a my je za vás rozesíláme vašim zákazníků.
 • Nebo můžeme spolupravovat na bázi affiliate marketingu, kdy skrze unikátní odkaz doporučujete naše produkty na vašem webu, v rámci vaší online komunity nebo do vaší e-mailové databáze. Za každý uskutečněný prodej dostanete od nás předem sjednanou provizi.

Pokud se chcete zeptat na detailní informace ohledně výše uvedených možností spolupráce nebo máte ke spolupráci nějaký zajímavý nápad, neváhejte nám napsat. Jsme otevření novým myšlenkám a dá se s námi domluvit.

O našich produktech

Aktuálně máme v nabídce dva produkty:

 • Divique Multi Collagen v práškové formě
 • Divique kolagenové kapsle s kyselinou hyaluronovou

Divique Multi Collagen- kolagenový prášek (500g)

Produkt Divique Multi Collagen obsahuje pro tělo ty nejdůležitější peptidy typu I, II, III, V a X.

Speciální složení s 5 druhy kolagenu zajišťuje komplexní účinek na pokožku, vlasy, nehty, orgány, kosti, svaly a lidský organismus.

Ve složení produktu najdeme 19 aminokyselin, které podporují nejen mladistvý a zářivý vzhled pokožky celého těla, ale i jeho větší vitalitu.

Produkt byl vytvořen tak, aby plně vyhovoval potřebám ženského těla.

Divique kolagenové kapsle s kyselinou hyaluronovou (270 kapslí)

Doplněk stravy obsahuje kolagenové peptidy typu I, II, III, V, X, vysoce dávkovaný a čistý hyaluronát, selen, zinek, vitamín C, komplex vitamínů B a výtažek z černého pepře.

Kontaktní údaje

DIVIQUE s.r.o. (DIVIQUE)
Štefánikova 8
05801  Poprad
Slovensko
51966743
DIČ
2120852316

Kontaktní osoba

Jan Furiš

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.