DIMI Trade s.r.o. (Velkoobchod s mezinárodními potravinami)

Shoptet Nové
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme přímý importer koření a dochucovadel, rýže, luštěnin a dalších ingrediencí pro exotickou kuchyni  a výhradní dovozce M&S kokosového mléka do Evropy. Pracujeme zejména se značkami, které jsou synonymem pro autentické suroviny prvotřídní kvality za výjimečné ceny.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

DIMI Trade je velkoobchod s potravinami pro exotickou kuchyni. Naučíme vás, jak docílit autentičností exotické kuchyně při vaření doma i v restauracích.
Jsme rodinná firma, která se opírá o zkušenosti z gastro segmentu i retailu. Máme vlastní síť restaurací a školu vaření. Zkušenosti marketingu a obchodu z mezinárodních firmech, kde jsme se učili, jak sledovat spotřebitelské trendy a potřeby a uvést na trh nový výrobek. Předtím než zařadíme produkt do portfólia, jej vyzkouší naši profesionální asijští kuchaři, kteří vaří denně přes 2.500 obědů. Posoudí jeho kvalitu a společně doporučíme atraktivní produkt pro koncového zákazníka i restauraci.

O našich produktech

Našimi nejsilnějšími produkty jsou:

  1. Unikátní M&S kokosové mléko, která má 21% tuku a neobsahuje žádné chemické konzervanty a jako jeden z velice mála podobných produktů ani chemické zahušťovadlo živočišného původu E435. Jedná se o čistě rostlinný produkt od rodinných farmářů z Indonésie.
  2. Luštěniny, koření a další ingredience od nejlepších výrobců v Evropě, značky TRS a Heera, kteří mají kořeny a přímé napojení na světové kolébky těchto komodit a to především na Jihovýchodní Asii.
  3. Perlová rýže z Myanmaru, která vyhrála titul nejlepší rýže roku 2011 na mezinárodní konferenci. Snoubí v sobě vůni jasmínové rýže, mírnou lepkavost a nízký glykemický index basmati rýže a navíc je za super cenu, zvlášť když vezmeme do úvahy, že tato rýže zvětší po uvaření svůj objem skoro 3x.

Kontaktní údaje

DIMI Trade s.r.o. (Velkoobchod s mezinárodními potravinami)
Pavlouskova 4443/4
70800  Ostrava – Poruba
Česká republika
07348606
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.