Designfoods s.r.o. (Via Delicia)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Vyrábíme trvanlivé lahůdky podle vlastních receptur. Zpracováváme plané ovoce, lesní plody, zvěřinu, maso, drůbež, sladkovodní ryby.

Obchodním partnerům nabízíme dlouhodobou spolupráci, bohatý sortiment výrobků, zajímavé marže, podporu v podobě produktových fotografií. Objednávky odbavujeme obratem a zavážíme po celé ČR.

 

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dropshipping
  • Originální výrobky
  • Objemové slevy
  • VO účet na e-shopu
  • Dárkové sady na míru

O naší firmě

Jsme rodinná konzervárenská manufaktura Via Delicia a vyrábíme delikatesy od roku 2011. Zakládáme si na kvalitě surovin, precizních výrobních procesech a vysoké úrovně hygieny. Vznikají tak prémiové výrobky vyhledávané pro svou vyváženou chuť a atraktivní vzhled.

O našich produktech

Naše výrobky jsou trvanlivé, skladovatelné do 30°C. Jsou tepelně ošetřené šetrnou sterilizací v tlakových nádobách, proto neobsahují konzervanty ani jiná „vylepšovadla“. Záruční lhůta je 12-18 měsíců od výroby. Cílovou skupinou jsou zákazníci, kteří vyhledávají kvalitní potraviny. Dále pak, díky atraktivnímu balení, jsou výrobky oblíbené jako dárky. Nabízíme dárkové sady v různých cenových relacích, jednotlivé výrobky jsou velmi ceněné v dárkových koších.

Nejprodávanější výrobky

PAŠTIKY

Osvědčená volba většiny zákazníků. Vyberte si některou ze zvěřiny, králičí, kachní, se zapečeným tvarůžkem, z grilovaného kuřátka.

KULINÁRNĚ UPRAVENÁ MASA

Pro skutečné gurmety a znalce „slow-food“ konceptu připravujeme masa, která před vložením do skleniček různě restujeme, blanšírujeme a opékáme. Ve skleničkách se pak sterilují a maso při tomto procesu nádherně změkne a získá šťavnatost.

DŽEMY

Mezi džemy se oblibě těší Višňový s rumem Republica, Malinový, Jeřabinový, Ze smrkových výhonků a Borůvkový. Ale i ostatní džemy jsou vyladěné k dokonalosti a své zákazníky si našly.

DÁRKOVÁ BALENÍ

Zvláště koncem roku velmi vděčná skupina co do zájmu a prodejů. Balíčky jsou oblíbené jako firemní dárky a dárky pro kamarády a rodinné příslušníky.

Kontaktní údaje

Designfoods s.r.o. (Via Delicia)
Leštinská 2443/30
78901  Zábřeh
Česká republika
27842762
DIČ

Kontaktní osoba

Olin Bezchleba

Olin Bezchleba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.