Deli-Import CZ s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Naše společnost se zabývá prodejem importních delikates, cukrovinek a jiných trvanlivých potravin, které nejsou na českém trhu úplně běžné. Specializujeme se na výrobky z USA, Velké Británie, Kolumbie, Německa, Belgie, Itálie a Francie.

V sortimentu lze najít běžně dostupné položky stejně tak dobře jako prémiový sortiment. Pro tyto exkluzivní značky máme obvykle i výhradní zastoupení pro Českou republiku. Zabýváme se jak velkoobchodním prodejem, maloobchodem a taktéž prodejem do obchodních řetězců.

Co vám nabídneme

  • Dárky k větším objednávkám
  • zboží, které nelze sehnat u jiných prodejců

O naší firmě

Firma vznikla již v roce 2007 s myšlenkou, že každý by měl ochutnat čokoládu, kterou až doposud neochutnal. Kvalitní čokoládové výrobky ale v tu dobu na českém trhu nebyly k dostání a tak se zakladatelé vydali do zahraničí objevovat výrobky, které tuto myšlenku uspokojí. Nabídka čokolád se postupně rozrostla o další delikatesy, které vynikají jak vysokou kvalitou, tak jedinečnou chutí. Nyní tedy máme možnost Vám prezentovat produkty, jako je nejkvalitnější marcipán a nugát od německé firmy Niederegger, jedinečné belgické čokolády Wheelsvločkovou sůl Maldon, která bezvadně dochutí Vaše pokrmy, grilovací omáčky Amazon vyrobené pouze z třtinového cukru a papriček Cayenne bez přidaných barviv a konzervantů, sušené vepřové pochutiny Pork Crackling až z Anglie, italské nakládané delikatesy Montalbano a v neposlední řadě italské omáčky na těstoviny a džemy Le Conserve della Nonna, které jsou v zahraničí známé svou mnohaletou tradicí, vypracovanou technologií výroby a neodolatelnou chutí.

V současné době se firma zabývá dovozem výhradně zastupujících značek a jejich uváděním na trh. Našimi zákazníky jsou nejen velkoobchody, obchodní řetězce, dárkové prodejny, reklamní agentury, ale i koncoví spotřebitelé, kteří si na našich výrobcích s oblibou pochutnají a díky nimž získáme i nepostradatelné vyjádření spokojenosti a hodnocení výrobku. Objednávky lze uskutečňovat přes e-shop, nebo také prostřednictvím obchodního zástupce, který se nevěnuje pouze přijímáním objednávek, ale i všem Vašim individuálním přáním a názorům. Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, naším cílem je poskytovat spolehlivé a kvalitní služby stejně tak, jako produkty, které budou chutnat především Vám, našim zákazníkům

 

O našich produktech

Naše produkty pečlivě vybíráme tak, abychom zákazníkům vždy nabídli kvalitní, dovozové zboží a měli tak příležitost prožít nové gastronomické zážitky. Výběr produktů je opravdu široký, to své si  najde opravdu každý zákazník.

Kontaktní údaje

Deli-Import CZ s.r.o.
U Plynárny 1455/70
10100  Praha 10
Česká republika
24247561
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.