DC VISION, s.r.o. (LEAN SIX SIGMA | Zvyšte výkon a růst své firmy)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Zlepšete růst a efektivitu své organizace využitím manažerských služeb a knihovny DC VISION obsahující řadu publikací, prezentací, formulářů a šablon. Naše nástroje jsou obdobného kalibru jako ty, které produkují špičkové poradenské firmy pro management, jako jsou McKinsey, BCG, Bain či Accenture. Šablony a nástroje vyvinuli a upravili zkušení manažeři a konzultanti DC VISION s více než 20-ti letou praxí, působící dnes ve světových korporacích LEGO, GCE, Bugaboo, Alberthein, SIEMENS, VW LEASING a dalších.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dárky k větším objednávkám
  • Dropshipping

O naší firmě

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Naší ambicí je být absolutně nejlepšími v podpoře strategických změn, s měřitelnými dopady na straně našich zákazníků.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.

O našich produktech

Prestižní poradenské firmy jsou standardně tajemné jako hrad v Karpatech, všechny jejich „kuchařky“ jsou nedostupné a bez velké investice do jejich poradenských služeb se k jejich „kuchařkám“ nedostanete. My se nebojíme poskytnout naše „kuchařky“ za symbolické ceny, abyste si pak případně nekupovali naše manažerské a poradenské služby jako zajíce v pytli.

Neprodáváme klientům jen „manažerské kuchařky“, my umíme „vařit“ a učíme to i ostatní.

Kontaktní údaje

DC VISION, s.r.o. (LEAN SIX SIGMA | Zvyšte výkon a růst své firmy)
Dolní náměstí 304/22
74601  Opava – Město
Česká republika
25366254
DIČ

Kontaktní osoba

Libor Witassek

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.