David Žolnerčík

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Našim budoucím obchodním partnerům nabízíme originální 40% medové likéry Žihadlo. Základem našich likérů je kvalitní český med.

Kontaktujte nás a rádi vám sdělíme další informace.

Co vám nabídneme

  • Nonstop podpora

O naší firmě

Naše likérka se již více než 15 let zabývá výrobou medových likérů pod názvem Žihadlo.

Receptura tohoto nápoje je stará již více jak 160 let a pochází z balkánského pohoří Pelister, kde byl tento nápoj používán hlavně kvůli svým léčivým účinkům, které má díky vysokému podílu medu a léčivých bylin. Odtud se tato receptura dostala až do našich končin díky panu ing. Václavu Žolnerčíkovi, který se sám zabývá včelařením již déle než 40 let, a recepturu tam získal díky dlouholetému přátelství se známým bulharským léčitelem Panajotem Šamovem. Začal tedy sám vyrábět tento nápoj u nás.

Po Ing. Václavu Žolnerčíkovi převzal výrobu jeho syn Václav, výroba byla rozšířena, byly navrženy nové etikety, tak jak jsou známy v současné době a Žihadlo se začalo těšit stále větší oblibě zákazníků. V roce 2008 a 2009 bylo Žihadlo oceněno 1.místem v soutěži „Potravinářský výrobek Moravskoslezského kraje“ v kategorii alkoholických nápojů. V současné době se výrobou Žihadla zabývá již 3. generace rodiny a stále se snažíme o rozvoj tohoto pozoruhodného nápoje.

V roce 2016 jsme uvedli na trh nový výrobek Žihadlo Speciál Skořice. Po úspěchu tohoto speciálu jsme v roce 2017 rozšířili sortiment a speciály kávový a anýzový.

O našich produktech

Základem všech našich produktů je kvalitní český med, žádný cukr nebo umělé dochucovadla. Med obsažený v našich výrobcích je vmícháván za studena, nedochází tedy k jeho znehodnocování, zachovává si všechny své ceněné vlastnosti. K ochucení jsou použity přírodní suroviny jako koření nebo byliny.

Tento 40% medový likér obsahuje výtažek 12 druhů léčivých bylin a současně vysoký podíl přesně specifikovaného včelího medu. V současné době vyrábíme šest druhů likérů:

  • Žihadlo 40% Originál – držitel ocenění Česká chuťovka 2017
  • Žihadlo 40% Speciál Cherry – držitel ocenění Česká chuťovka 2018
  • Žihadlo 40% Speciál Skořice
  • Žihadlo 40% Speciál Káva
  • Žihadlo 40% Speciál Anýz
  • Žihadlo 40% Speciál Černý rybíz

Dva naše výrobky jsou držiteli ocenění Česká chuťovka za rok 2017 a 2018. Toto ocenění je udělováno odbornou porotou výrobkům s vysokým chuťovým kreditem.

Kontaktní údaje

David Žolnerčík
Betonářská 14
71200  Ostrava
Česká republika
87527073
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.