David Mužíček (Terasvět.cz)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Provozujeme velkoobchod a maloobchod s produkty pro chov terarijních zvířat. Náš sortiment tvoří především světla do terárií, potřeby k vytápění terárií, měřící přístroje, dekorace do terárií, krmiva a další potřeby nezbytné pro práci s plazy. Jsme výhradními distributory pro ČR a SK značky GIGANTERRA. Nabízíme také produkty naší privátní značky TERASVĚT. Jedná se o výrobky, které jsme vyvinuli na základě letitých zkušeností s chovem terarijních zvířat. Našimi odběrateli jsou kamenné prodejny, internetové obchody, zoologické zahrady, výrobci terárií a akvárií, veterinární kliniky a další.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

Jsme rodinná firma věnující se chovu terarijních zvířat více než 20 let. Internetový obchod s produkty pro teraristiku Terasvět.cz jsme spustili v roce 2014. V roce 2020 jsme začali kromě maloobchodu provozovat i velkoobchod. Stali jsme se výhradními distributory značky GIGANTERRA pro Českou republiku a Slovenskou republiku. V rámci velkoobchodu nabízíme také produkty vlastní značky TERASVĚT. Náš sortiment neustále rozšiřujeme, protože i požadavky zákazníků se neustále mění.

Co Vám nabízíme:

  • vysoké marže (až 40 %)
  • kvalitní produkty
  • odborné poradenství – nabízeným produktům skutečně rozumíme
  • rychlá expedice objednávek

O našich produktech

Náš sortiment tvoří z velké části terarijní technika – světla do terárií, potřeby k vytápění terárií (topné podložky, topné kabely), měřící přístroje (teploměry, vlhkoměry), rosící zařízení a termostaty. Dále nabízíme umělé a přírodní dekorace do terárií – úkryty, skalky, plošiny, kořeny, umělé rostliny a terarijní misky. Nechybí ani terarijní substráty, potřeby pro transport terarijních zvířat, pomůcky pro práci s plazy, kvalitní krmiva, vitamíny a minerály pro plazy.

Kontaktní údaje

David Mužíček (Terasvět.cz)
Krkonošská 1053
50901  Nová Paka
Česká republika
87207681
DIČ

Kontaktní osoba

David Mužíček

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.