David Kusák (Domácí pražírna kávy KUSTO)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Na našem webu www.kusto.cz nabízíme čerstvě praženou zrnkovou i mletou kávu.

Samozřejmostí pro naše obchodní partnery jsou:

  • produktové fotografie,
  • texty a chuťové profily káv,
  • marketingová podpora.

Velkoobchod

Kontaktujte nás, zašleme Vám naši nabídku v přehledném objednávkovém formuláři a předáme bližší informace o pohodlném objednávání přes velkoobchodní e-shop.

Prezentace Vaší značky

Naše partnery prezentujeme zákazníkům na našem webu v sekci „kde nakoupíte“, zákazník zde najde Vaši adresu a otevírací dobu. Pro prezentaci našich partnerů využíváme také sociální sítě, na kterých se zákazník dozví veškeré novinky, stejně jako z našeho webu.

Osobní přístup

Osobní přístup s našimi partnery je pro nás samozřejmostí, proto naše káva, pokud si to budete přát, může nést i Vaše logo. Každý může mít jiné potřeby, proto jsme tu, abychom našli společnou cestu.

 

Co vám nabídneme

  • Nonstop podpora
  • Dropshipping
  • Fotografie produktů
  • Produktové texty

O naší firmě

Jsme domácí pražírna kávy ze srdce Slovácka. Kávu pražíme od roku 2017. Nabízíme čerstvě praženou kávu bez zbytečného skladování na našem eshopu www.kusto.cz a také prostřednictvím našich obchodních partnerů v kamenných prodejnách.

Zakládáme si na osobním přístupu ke všem B2B partnerům.

Minimalistický design, který odráží zejména balení naší kávy, je pro nás prioritou. Naše etikety obsahují vždy kromě přesného názvu a původu kávy také chuťový profil, který umožňuje zákazníkovi lépe vybrat.

O našich produktech

V naší nabídce naleznete kávy z celého světa, které se pohybují na celé škále chutí od méně acidních, tedy spíše nekyselých káv, až po kávy s vysokou aciditou a ovocnou chutí. Naším pražením full city, kdy upražené zrnko je tmavě hnědé barvy, jen umocňujeme přirozenou chuť  kávy. Hořkou chuť kávy u nás nehledejte.

Nabízíme převážně arabiku, ale i robustu a naše vlastní espresso směsi. Nejprodávanějšími kávami jsou kávy z Brasílie, Kolumbie, Indie a naše espresso směs MLASKNEŠ SI.

Nabízíme také degustační menu, které obsahuje vždy 4*50 g kávy. Toto je oblíbené zejména u nových zákazníků, kteří mají možnost v malém množství vyzkoušet více káv. Dárkově zabalené degustační menu jsou také velmi oblíbeným dárkem.

K degustačnímu menu nabízíme degustační deník. V naší nabídce naleznete také kavárenský porcelán a dárkové balení ( tři velikosti).

 

Kontaktní údaje

David Kusák (Domácí pražírna kávy KUSTO)
Na Řádku 1324
68604  Kunovice
Česká republika
06457100
DIČ

Kontaktní osoba

Klára Kusáková

Klára Kusáková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele David Kusák

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty