Daniel Novotný

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Naše produkty jsou skladem a jsou vám k dispozici nepřetržitě. Jsme připraveni vám kdykoli poradit a pomoci. Můžete si kdykoliv zdarma vyžádat velkoobchodní ceny. Proč Nasucho? Stručná odpověď je proto, že naše výrobky fungují opravdu dobře. Snažíme se navíc přesáhnout naši roli „dodavatele výrobků“. Rádi vás budeme provázet celýM procesem – pomůžeme vám a poradíme.

Co vám nabídneme

  • Nonstop podpora
  • Dropshipping

O naší firmě

Naše společnost vyrábí ekologicky příznivé mycí přípravky metodou „na sucho. Náš sortiment představuje inovativní čištění, precizní lesk a ochranu povrchu a je určen jak pro profesionální a spotřebitelské trhy. Zaměřujeme se na ekologicky smýšlející podnikatele. Denní praxí jsme zdokonalili celý výrobní proces, od začátku až do konce. Všechny naše prostředky pro mytí bez vody jsou zcela bezpečné, založené na vodní bázi. To z nich dělá přípravky velmi šetrné k životnímu prostředí a bezpečné pro dopravu. Jsou vyráběny na základě nejvyšších norem ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004 a průmyslových standardů a jsou plně kompatibilní s nejnovějšími směrnicemi EU. Všechny naše produkty jsou zajištěny Bezpečnostními listy, které zaručují bezpečné používání, skladování a distribuci našich výrobků u národních a mezinárodních klientů.

O našich produktech

Vyrábíme ekologicky příznivé prostředky.

Produktová řada BASIC ( vyčistí – odmastí ) nelze leštit povrchy – je vhodná pro všechny povrchy, účinně odstraňuje odolné nečistoty a mastnotu – autosedačky, čalounění, lakovanou karoserii, skla, chrom, vinyl, plast a gumu..

Produktová řada PROFESIONÁL ( vyčistí – naleští ) bez použití vosků. Používejte pouze pro povrchy neporézní – lakovanou karoserii, skla, chrom, vinyl, plast a gumu. Dodá čistění navíc i perfektní lesk. Bez dodatečného leštění a bez šmouh.

Produktová řada ULTRA NANO ( vyčistí – extra naleští – ochrání ) obsahuje nano vosky. Používejte pouze pro povrchy neporézní – lakovanou karoserii, skla, chrom, vinyl, plast a gumu. Vyčistí a vyleští povrchy a vaší práci doplní účinnou ochrannou vrstvou, která zabrání opětovnému usazení nečistot a výrazně prodlouží efekt trvání zrcadlového lesku.

Produktová řada ECO SHINE ( vyčistí – oživí ) povrchy z gumy,vinylu, plastu dokonale vyčistí, oživí a navrátí jim dokonalý lesk. Zároveň vytvoří jemný ochranný film, který odpuzuje vodu, zabraňuje opětovnému usazování nečistot.

Kontaktní údaje

Daniel Novotný
Rooseveltova 136
27201  Kladno
Česká republika
45818070
DIČ

Kontaktní osoba

Daniel Novotný

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.