Corte media s.r.o. (Moreforyou)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Naší nabídku tvoří z největší části vůně do auta (California scents, Dr. marcus, Little joe, Aroma Car, K2), autokosmetiky, kosmetika a baterie.

Nabízíme našim zákazníkům i dárkové vůně do auta California Scents. Hledáme partnery, kteří by měli zájem rozšířit nabídku o naše produkty. Rádi připravíme obal vůně přímo Vám na míru.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

Náš eshop byl založen v roce 2020 jako velkoobchod a maloobchod s autokosmetikou. Jsme napojeni na několik výhradních distributorů s autokosmetikou pro Českou republiku.

Naší nabídku tvoří z největší části vůně do auta (California scents, Dr. marcus, Little joe, Aroma Car, K2), autokosmetiky, kosmetika a baterie.

Sami jsme výrobci dárkových vůní do auta, které jsme schopni vyrobit s jakýmkoliv designem.

Naši nabídku pradivně rozšiřujeme, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout nejlepší produkty za nejlepší produkty.

O našich produktech

Plechovky Car Scents od značky California Scents vydrží vonět až 60 dnů. Intenzivní a smyslná vůně. Součástí plechovky Car Scents je regulátor, díky kterému snadno ovlivníte intenzitu vůně.

Dr. MARCUS je jedním z předních výrobců osvěžovačů do aut. Nabídka zahrnuje vůně s originálním designem a jemnou krásou francouzských parfémů. Originální design francouzských buldočků a roztomilých kočiček. Vůně lze připevnit do ventilační mřížky, díky speciálním klipům, které jsou součástí balení.

Osvěžovače vzduchu Little Joe dodají vašemu autu svěží vůní a navodí v něm jedinečnou pohodu a atmosféru. Vysoce kvalitní osvěžovače vzduchu a jejich jedinečné vůně jsou navrženy ve Švýcarsku a vyráběny v Itálii.

Vůně K2 Evos jsou vůně inspirované přírodou. Jejich jedinečný tvar dodá vašemu vozidlu eleganci a ozdobí váš interiér. Vybrat si můžete z dřevěné závěsné vůně nebo parfému. Parfém lze aplikovat volně do prostoru nebo na dřevěnou visačku.

Značka Jelly Belly je známá po celém světě díky svým lahodným a autentickým chutím želé fazolek. A nyní přináší stejnou úroveň radosti a rozkoše přímo do Vašeho vozu.

Značka SANTINI nabízí parfémové vůně do auta, které vám umožňují nastavit si vlastní intenzitu vůně, čímž vám umožňuje mít úplnou kontrolu nad tím, jak vaše auto voní.

AROMA CAR – svět vůní. Produkty od značky AROMA CAR se již od počátku vyznačují vysokou kvalitou, zajímavým designem a krásnými aromatizacemi, proto si rychle našly uznání zákazníků na mezinárodních trzích.

Vůně Talisman od oblíbené značky Sheron představují originální vůně v podobě malého ďáblíka. Vůně jsou určeny do ventilační mřížky automobilu.

Kontaktní údaje

Corte media s.r.o. (Moreforyou)
Slavníkova 2357/9
16900  Liberec
Česká republika
28716094
DIČ

Kontaktní osoba

Robin Engelhart

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.