CNC Steel s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Naše kovovýroba se zaměřuje na výrobu ocelových konstrukcí. Dále vyrábíme branky, ploty, zábradlí, mříže, schodiště, stojany, regály. Svařujeme ocel, hliník, nerez, měď a další materiály. Zajišťujeme kompletní výrobu od návrhu, výkresové dokumentace, povrchových úprav až po konečnou montáž.

O naší firmě

Obrábění kovů je naším hlavním výrobním zaměřením od roku 2009. Činnost firmy byla na samém začátku zaměřena na třískové obrábění tradičními technologiemi, tedy soustružení, frézování a broušení. Obchodní úspěch firmy umožnil v roce 2013 investovat do moderních CNC obráběcích technologií a tím ještě urychlit tempo růstu firmy.
V roce 2015 došlo ke změně právní formy subjektu na společnost s ručením omezeným a firma nyní nese název CNC Steel s.r.o.

Pro zefektivnění a zkvalitnění výroby bylo nainstalováno kontrolní měřící pracoviště, kde naše výrobky měříme zařízením Mitutoyo LH-600.

Vyrábíme díly ze všech druhů materiálů, včetně nerezu, titanu a nástrojových ocelí. Převážná část naší výroby je na CNC strojích. Díly dodáváme s měřícím protokolem a materiálovým certifikátem.

 

Kontaktní údaje

CNC Steel s.r.o.
K Třebonicům 100/34
15500  Praha 5
Česká republika
04269012

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.