Čistá pohoda s.r.o.

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Svoji nabídku můžete spoluprací s námi rozšířit o kompletní sortiment firmy Foolee. Flexibilní hřebeny Foolee Easee umožňují jako jediné na trhu šetrné vyčesávání psů, koček a jiných chlupatých zvířat. Se šampony Foolee Beauty budou psi a kočky vašich zákazníků krásní a budou se vracet k opakovaným nákupům.

Specialitou je nástavec na vysavač Foolee Air, do kterého dáte všechny šířky hřebenů Foolee One a Foolee Easee, takže zvíře je zároveň vyčesávné a vysávané. Žádné chlupy kolem – vynikající upsell produkt.

U zákazníků dokážeme kompletně vyřešit celý problém s úklidem po dětech a zvířatech pomocí mutifunkčního vysavače Hyla.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dropshipping

O naší firmě

Řadu let dodáváme multifunkční zdravotní systém Hyla přímo do domácností. Více jak polovina našich zákazníků má psa nebo kočku, tak jsme založili firmu Čistá pohoda s.r.o. specializovanou na hřebeny, kartáče a šampony firmy Foolee, nejlepší na trhu. Díky tomu se nám daří řešit klasický problém – každý má rád pejsky nebo kočičky, ale nikdo nemiluje chlupy v polévce.

O našich produktech

Řada Easee a One je vynikající pro šetrné a precizní vyčesávání psů a koček v domácnostech i salonech. Na zuby hřebenů je použit speciální kompozit, který vylučuje poškrábání nebo jiné zranění zvířete i neškoleným majitelem zvířete.

Šampony Foolee beauty jsou přírodní a vysoce koncentrované. Ředí se 1:10, takže posíláme opravdu šampon a ne vodu. Obsahují rostlinné výtažky a oleje a zákazník si vybírá polde účelu, kterého chce dosáhnout. Může použít i suchou pěnu pro psy a kočky, kteří se neradi koupou.

Enzymatické čističe Capsüll Neutralizor pro odstranění skvrn a zápachu od psů nebo koček v různě velkém balení vyhoví každému milovníkovi chlupatých zvířat.

Naše vlastní řada vůní do vodních vysavačů, čističek vzduchu a parních čističů Čistá pohoda po úklidu dodá každému domovu příjemnou atmosféru. Dlouhodobě vyzkoušeno.

Kontaktní údaje

Čistá pohoda s.r.o.
Jiřího náměstí 5
29001  Poděbrady
Česká republika
06332749

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.