Cidérka s.r.o. (Cidérka - moravský řemeslný cider a mošt)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Rozšiřte si nabídku o prémiový řemeslný moravský cider a mošty. Naše produkty vyrábíme v Brně, z jablek moravských sadařů, poctivě a řemeslně, bez zbytečné chemie.

Naše cidery se blíží perlivému vínu, jsou ovocné a svěží. Vyrábíme menší šarže, které se odrůdově liší, takže Vaši zákazníci mají stále co ochutnávat. Standardně v nabídce udržujeme suchý, polosuchý a polosladký cider a doplňujeme speciály. Hodí se do portfolia vinoték, kaváren, obchodů s kvalitními potravinami, restaurací a bister, kde zákazníci vyhledávají oblíbené „bubliny“. Standardně dodáváme v sektové lahvi 0,75l a jako třetinky. Po domluvě je možné i jiné balení.

Mošty lisujeme celý rok čerstvé, ale ty se hodí pro prodejny v Brně a okolí. Jako alternativu nabízíme pasterizovaný mošt, který balíme standardně do 3l nebo 5l bag-in-boxů. Vyrábíme jej na moderním plachetkovém lisu. Sice je to víc práce, ale kvalita moštu je skvělá.

Pro partnery nabízíme nadstandardní marže a při vyšším objemu i zpětné bonusy. Rádi Vás podpoříme marketingovými akcemi a partnerským servisem (zaškolení, podklady, atd…).

Shoptet XML feed je ve výrobě 😉

Co vám nabídneme

  • Dárky k větším objednávkám
  • Marketingová podpora
  • Individuální přístup
  • Osobní B2B podpora

O naší firmě

Výrobě cideru se věnujeme už několik let, roku 2019 na podzim vznikla naše Cidérka. Od té doby se náš objem produkce násobně zvýšil. Soustředíme se na kvalitu produktů a prezentaci řemeslných ciderů. Náš cider získal zlato na mezinárodní soutěži cidrů v Asturii SISGA 2020, suchý cider byl hodnocený ve Wine&Degustation testu 2021 na druhém místě.

Vyrábíme a ochutnáváme cider, protože nás to baví a máme jej rádi.

Vysvětlujeme, že cider není jen sladká limonáda s alkoholem, ale kvalitní tradiční nápoj s bohatou historií.

Rádi spolupracujeme a vymýšlíme win-win řešení.

O našich produktech

Ucítíte vůni svěžích jablek, po ochutnání Vás možná překvapí, že je suchý a příjemně naperlený. Stejně jako u vína se v jeho chuti odráží odrůdy jablek, které jsme pro každého ptáčka (šarži) vybrali. Rozmanitost je zde obrovská a proto vyrábíme více menších šarží, aby bylo co ochutnávat

Naše šarže jsou omezené počtem lahví, a proto se aktuální nabídka mění.

Cidery mají okolo 6% alkoholu, protože více cukru v jablkách není. Během výroby je nedoslazujeme, pouze u sladších ciderů zastavíme kvašení dřív a ponecháme tak v cideru více zbytkového cukru. Jsou přírodní a minimálně sířené.

Dobře skladovaný cider vydrží roky. Je třeba s ním zacházet jako s vínem, tedy pro uskladnění doporučujeme chladné prostředí se stálou teplotou. Nejlépe jej potom vychutnáte vychlazený ve skleničce na stopce.

Aktuální nabídku najdete na našem webu nebo nás kontaktujte.

Kontaktní údaje

Cidérka s.r.o. (Cidérka - moravský řemeslný cider a mošt)
Nálepkova 205/6
63700  Brno – Jundrov
Česká republika
08253323
DIČ

Kontaktní osoba

Zuzana Kameníková

Zuzana Kameníková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.