Chevron Nutrition s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nová značka na trhu se sportovními suplementy, zdravou a doplňkovou výživou. Časově omezené akce a slevy. Doprava zdarma nad 1000 Kč. Více zde: https://chevronnutrition.cz/

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Dropshipping

O naší firmě

Proč svěřit důvěru právě Chevron Nutrition?


Chevron Nutrition je tu pro lidi, kteří chtějí být o krok blíž k vítězství. Vítězství nad sebou samým. Nezáleží na tom, jaký je Váš cíl. Získat svalovou hmotu, zlepšit fyzickou kondici, zhubnout a zvýšit si své sebevědomí? Na cestě za těmito výsledky Vám můžeme pomoci, díky naší řadě sportovních doplňků stravy. S vymazleným složením a lahodnými příchutěmi to půjde jedna radost.

Jak vlastně Chevron Nutrition vznikl?


Celé to vzniklo mezi partou lidí, která chce nabídnout sportovním nadšencům profesionální doplňky stravy, které zaručeně budou chutnat a pomáhat s dosažením jejich cílů.
V týmu, který za touto myšlenkou stojí, jsou aktivní sportovci ale nadšenci do výrobních technologií. Jelikož se pohybujeme v komunitě sportovců, ve které jsou potravinové doplňky stravy denní chleba, rozhodli jsme se investovat svou pozornost právě do suplementů.

Namísto dlouhého přemýšlení a bádání, jak to celé uchopit a pojmout, jsme se pustili rovnou do práce. Zrekonstruovali výrobní prostory, nakoupili stroje a začali oslovovat dodavatele surovin z celé Evropy. Než se nám podařilo všechno vyladit a dostat se k bodu naší naprosté spokojenosti, uběhla dlouhá doba. První receptura spatřila světlo světa již v roce 2017, ale teprve na začátku roku 2020 jsme představili své produkty veřejnosti. Tři roky usilovné práce, která směřovala k jedinému cíli, a to připravit nabité doplňky stravy pro sportovce, kteří chtějí něco víc. A jestli tato tvrdá práce za to stála? Určitě ano, přeci jenom se o tom můžeš přesvědčit i Ty.

O našich produktech

  • Všechny produkty značky Chevron Nutrition vyrábíme s citem pro detail a kvalitu v České republice ve vlastním výrobním zázemí.
  • Dbáme na maximálně vyladěné složení, chuť a efektivitu produktů.
  • Všechny produkty jsou navrhovány nutričními specialisty, a to ve spolupráci s profesionálními sportovci.
  • Díky tomuto spojení vzniká vyladěné složení suplementů, které ocení sportovní nadšenci nejen v České republice.

Kontaktní údaje

Chevron Nutrition s.r.o.
Nerudova 603
44101  Podbořany
Česká republika
06596967
DIČ

Kontaktní osoba

Tereza Cézová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.