CEZARRINO, a.s.

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme dodávky kuchyňského vybavení, nádobí a elektrospotřebičů od výrobců TOP ALULIT, s.r.o., REMOSKA s.r.o. a Italského výrobce FLONAL.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Jsme ryze česká obchodní společnost zabývající se distribucí exkluzivních výrobků pro zdravý životní styl. Našim zákazníkům přinášíme nejvyšší kvalitu, vysoké záruky a maximum užitných vlastností.

Jsme si dobře vědomi, že jedině spokojený zákazník dává naší práci smysl.

Společnost CEZARRINO, a.s. výhradně zastupuje významné evropské výrobce kvalitního kuchyňského vybavení a nádobí pro Českou rep. a Slovensko. Klademe enormní důraz na kvalitu dodavatelů a jejich produktů, tak abychom zákazníkovi nabízeli špičkové produkty za přijatelné ceny.

O našich produktech

Zastupujeme výhradně pro ČR a SR následující značky a výrobce:

  • TOP ALULIT, s.r.o. český výrobce exkluzivního titanového nádobí PROTITAN linie GRANIT. Výrobce s tradicí od roku 2004, který za svou historii prodal v ČR a dalších 12 státech světa více jak 600.000 ks kvalitního titanového nádobí.
  • REMOSKA, s.r.o. český výrobce světovně proslulé mobilní pečící pánve značky REMOSKA. Na trhu již více jak 60 let. Výrobce exkluzivně zastupujeme pro ČR a SR maloobchodní prodej a eshopy. Dodáváme také do elektrosítě OKAY Elektro.
  • FLONAL – Italský výrobce kvalitního hliníkového lisovaného nádobí s více jak 20 letou historií. Tohoto výrobce exkluzivně zastupujeme již více jak 4 roky pro ČR a SR.

Kontaktní údaje

CEZARRINO, a.s.
Rokytova 1
61500  Brno
Česká republika
27758214
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.