CART, spol. s r. o.

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Na českém a slovenském trhu reprezentujeme nabídku britské společnosti Heathcote Ivory. Najdete u nás kosmetiku jejich vlastní značky a značek Cath Kidston a Morris Co., vše z jejich produkce, ve vynikající kvalitě i balení. Tělové krémy, krémy na ruce, vonné gely a toaletní vody, dárkové kolekce a mnoho krásných maličkostí, vhodných jako dárek. Naše výrobky jsou vhodné do dárkových obchodů a parfumerií. Žádné z našich výrobků neobsahují parabeny nebo sulfáty a nebyly testovány na zvířatech.
Pokud hledáte kosmetiku léčebného charakteru, můžeme vám nabídnout produkty izraelského výrobce, firmy Alma K. Jejich nabídka se specializuje na hydratační a pěstící kosmetiku na tělo i obličej, kosmetiku proti vráskám, proti slunci a pěstící kosmetiku řešící boj s celulitidou.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Jsme česká společnost, soustředící se na dovoz kvalitní tělové a pleťové kosmetiky od prověřených výrobců. S cílem, nabídnout tyto výrobky náročnějším zákazníkům, kterým záleží na kvalitě a původu zboží. Naleznete u nás značky Heathcote Ivory, Cath Kidston, Morris Co., Sanderson, Alma K, Beauty Strokes a další.

O našich produktech

Naše produkty jsou z řady tělové a pleťové kosmetiky. Tělové mléka a másla, krémy proti vráskám, krémy na na obličej, krémy na ruce i chodidla, parfémované gely a toaletní vody, šampóny a kondicionéry, koupelové soli a podobně. Složení výrobků odpovídá současnému trendu a požadavku vysoké kvality. Žádný z našich produktů neobsahuje parabeny ani sulfáty, umělá barviva ani vůně a nebyly testovány na zvířatech.
Nabízíme produkty dárkového charakteru, které tomu odpovídají co se týká balení, ale také výrobky s léčivými účinky, jako jsou výrobky s minerály Mrtvého moře, dovážené přímo z Izraele. Kontaktujte nás, obdržíte katalogy s ucelenou nabídkou.

Kontaktní údaje

CART, spol. s r. o.
K prádlu 857/5
73535  Horní Suchá
Česká republika
47152249
DIČ

Kontaktní osoba

Ludmila Ferlíková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.