CARGODOLF s.r.o. (Cargodolf)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Prodej zboží – maso – potraviny – cukrovinky – drogerie – vejce – svíčky a postupem času mnoho dalšího.

Naší filosofií nabídky a následného prodeje zboží je vytvářet spokojenost zákazníků, ale pochopitelně i našich spolupracovníků. Víme, že lidé, kteří založí e-shop ho zakládají s různých pohnutek, ale asi společným zájmem všech je pořídit si nějaký příjem. Tady se lidé dělí na dvě základní skupiny, jedna je, že doufají, že vytvoří „něco“ co bude samo generovat peníze a ta druhá se krom generování peněz i nějak osobně realizovat. Naším záměrem je spolupráci s oběma skupinami lidí, tzn. že můžeme, jak nabídnout kompletní vyřízení objednávek, dodání zboží, administrativu a konečně i přes naší sesterskou společnost vyřešit problematiku zpracování účetnictví, podání přiznání, komunikace s úřady. A pro druhou skupinu lidí, pro ty, kteří se chtějí osobně realizovat, můžeme nabídnout „jen“ prostou dodávku požadovaného zboží, za přijatelné ceny, kde je prostor pro vlastní marži.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dárky k větším objednávkám
  • Dropshipping
  • pro vetší objednávky - doprava v ceně

O naší firmě

Sice naše společnost není na trhu 30 let, ale tým, který společnost řídí, zastupuje a posouvá dál má bohaté a dlouholeté zkušenosti v oblasti velkoobchodu, logistiky a informačních technologií. V odvětví obchodu jsou nejvíce důležité kontakty, zejména ty ověřené – dlouholeté, není problém koupit zboží, ale už není tak úplně jednoduché koupit zboží za dobrou cenu, v dobré kvalitě, a hlavně se vyvarovat podvodníkům, kteří nemají zájem Vám dodávat zboží, ale mají zájem jen o Vaše peníze. Následně když už zboží je na skladě, tak je umění zboží doručit zákazníkům, tak aby byl zákazník spokojený a cena za doručení zboží nebyla stejně tak velká, příp. ještě větší než Vaše marže na zboží.

Nic není jen tak, ale když se ví jak na to, tak se přece jen člověk méně stresuje a celý proces vypadá poněkud snadněji.

O našich produktech

Naše produkty – naším cílem není něco koupit za „pár korun“ udělat tomu velikou reklamu, která přesvědčí zákazníky, že není možné už dále žít bez našeho produktu, že vůbec nechápeme jak se mohli dožít tak vysokého věku, aniž by používali naše produkty a následně jim naše produkty nabídli – dodali, a to ze nehoráznou cenu. Vám, jako spolupracujícím subjektům nabízeli snadný prodej a provizi (chceme-li Vaší marži) ve výši 60 a více %.

Naším cílem je dobře koupit běžné zboží běžné potřeby, můžeme se sice pohoršovat na tím – co ty lidi dneska kupují (třeba jako příklad uvedu vejce z klecového chovu), ale lidi zboží chtějí a koupí ho, buď s námi nebo bez nás (čti – bez našeho zisku). Následně ho s přiměřeným nákladem zákazníkům nabídnout, dodat, mít na tom přiměřený zisk.

Opět uvedu příklad:

Běžné drogistické zboží AVIVÁŽ – běžně používaná, žádná prémiová „značka“ – řekněme třeba SOFTLAN 1L, je to koncentrát, takže stačí na 34 pracích cyklů, tak tolik k popisu zboží. Toto zboží koupím „v jiném členském státě EU“, následně toto zboží přivezu do CZ, přesněji do Prahy, a to vše za nějakou cenu. Prostřednictvím našeho e-shopu, za pomoci obchodních zástupců a dále i Vás spolupracujících subjektů ho nabídneme, prodáme a dodáme zákazníkům. Nyní pár čísel: cena pro Vás za 36,- Kč (vč. DPH) a stačí se kouknout kolem za co se toto zboží prodává – kouknu se – co říká nejmenovaný cenový porovnávač? 44–59,- Kč pro jeden druh, pro další druh 48 – 66,- Kč, takže když by Vaše prodejní cena byla nejlepší na tomto srovnávači cen- tzn. 44,- Kč, Váš rozdíl je 8,- Kč a v procentech? cca 22 %, což asi jde, takže?

Podobně je to s ostatním zbožím. Koukněte třeba na vonné svíčky. Cena pro Vás? Za vonnou svíčku, 100 g (viz. foto níže) = opět 36,- Kč. A prodej? 51–68 Kč. Takto bychom mohli koukat dál, ale nic to nepřinese, jen informace, ale není už čas s tím něco opravdu začít dělat a vydělat?

Pár fotek našich svíček, jen tak pro ukázku – myslím dávat fotku pytlíku s HARIBO či láhev se SOFTLAN asi není potřeba, to přece všichni známe z každého supermarketu, že?

Kontaktní údaje

CARGODOLF s.r.o. (Cargodolf)
Dittrichova 346/4
12000  Praha – Nové Město
Česká republika
08936145
DIČ

Kontaktní osoba

Alena Fuxová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.