Brimi Profi s.r.o. (Brimi - Brilantně čisté)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

EKO A PROFI ČISTIDLA

BRILANTNĚ ČISTÉ

Řešíme za vás, jaké dezinfekce vybrat, aby byly účinné proti virům způsobující #covid-19. Aby byly dezinfekce bez chlóru a dobře se s nimi pracovalo. K tomu ekologické účinné čisticí prostředky. Výběr funkčních prostředků je zde na Brimi.

Brimi Profi s.r.o. je dodavatelem profesionálních dezinfekcí na povrchy, dezinfekcí na ruce a čisticích prostředků od výrobců Stockmeier, Kiehl, Tana a Green care (Werner & Mertz Professional), Cormen, Kobra, Chicopee. Vybíráme pro vás to nejlepší z jejich sortimentu.

EFEKTIVNÍ EKOLOGIE

Ekologické prostředky, které jsou opravdu účinné. Budete čistit efektivně a ekologicky bez kompromisů. Profesionální úklidové pomůcky také do potravinářského průmyslu, které vám vydrží mnoho let a můžete je snadno čistit a dezinfikovat. Kvalitní vybavení pro úklid je zajištěno pomůckami Kobra a antibakteriálními utěrkami Chicopee.

VÝBORNÝ POMĚR KVALITA / CENA

Koncentráty, profesionální chemie, síla čisticích prostředků a úklidové pomůcky s životností až 10 let. To jsou správné investice do kvality.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

Máme zkušenosti s nabízenými produkty, které jsou vhodné a schválené pro GASTRO provozy a potravinářské oblasti. Dokážeme doporučit vhodné prostředky na čištění i dezinfekci pro jednotlivé oblasti podniku. Produktů v nabídce není velmi mnoho, jsou vybrané a zařazené do nabídky až po vyzkoušení, a právě díky tomu je známe, jak působí a dokážeme doporučit.

O našich produktech

Vybíráme produkty, které jsou určitým způsobem šetrnější (dezinfekce) a nebo ekologické, přesto velmi účinné. Jedná se o profesionální produkty většinou od různých špičkových německých výrobců (chemie), jako jsou Stockmeier, Kiehl, Tana a Green care, kteří se zaměřují také na ekologické produkty a ekologický přístup při jejich výrobě. Pomůcky pro úklid od výrobce Kobra jsou vysoce odolné a opět schválené pro použití v kuchyních a potravinářských provozech. Utěrky a hadry na úklid od Chicopee (Lavette super, Microfibre či Coffee towel).

Kontaktní údaje

Brimi Profi s.r.o. (Brimi - Brilantně čisté)
Obora 114
67901  Obora
Česká republika
08787379
DIČ

Kontaktní osoba

Mgr. H. Bělehrádková Schmiedová

Mgr. H. Bělehrádková Schmiedová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Brimi Profi s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty