Bohemia Baby s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Bohemia Baby je výhradním distributorem významných evropských baby značek Baby Monsters, Top Mark, More, Scamp, Kiddo, Everyday Baby, eKoala a vlastní značky Bomimi.

Co vám nabídneme

  • XML feed
  • Výhradní distributor značek
  • Marketingová podpora

O naší firmě

Jsme česká společnost, jejíž zakladatelé navazují na svoje více než 20tileté zkušenosti a působení v oboru dětský sortiment.

Na světě není silnějšího citu, než je láska matky k dítěti. Mateřská láska je bezmezná, nezná hranice… Žena miluje své dítě už ve chvíli, kdy zjistí z těhotenského testu, že čeká miminko. Přijde to samo a hned. Zrození nového života patří mezi největší zázraky přírody. Milujeme naši práci a s láskou vyvíjíme a dovážíme produkty, aby byly maximálně bezpečné, funkční, pohodlné, praktické, s atraktivním designem a zároveň cenově dostupné pro každého.

O našich produktech

VLASTNÍ ZNAČKA BOMIMI:Za značkou BOMIMI stojí zkušený tým profesionálů s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Každá maminka chce pro své dítě to nejlepší…

Jsme výhradním distributorem významných evropských značek dětských výrobků:

BABY MONSTERS : Značka přichází ze Španělska a její vlajkovou lodí jsou kočáry v moderním a inovativním designu a top kvalitě.

TOPMARK:Holandská značka s více než 20ti letou tradicí, nabízí široké portfolio výrobků pro miminka i batolata.

KIDDO: Řecká značka Kiddo nabízí ucelenou kolekci produktů vysoké kvality a moderního vzhledu. Zvolte si svůj styl.

MORE: Španělská značka autosedaček, která se řadí k významnému výrobci zádržných systému, společnosti  Baby Auto.

EVERYDAY BABY: Švédská značka luxusních designových kojeneckých lahví a pítek různých velikostí, vyrobených ze skla potaženého silikonem reagujícího na teplotu. Když je nápoj příliš horký, láhev zbělá.

SCAMP: Maďarská značka nabízející produkty, které splňují ta nejvyšší kritéria na bezpečnost a kvalitu. Najdete zde krásné kojící polštáře, textilní doplňky, ale i patentovaný těhotenský pás do auta.

EKOALA: Italská značka vyvíjí výrobky pro děti vyrobené z unikátních, alternativních a 100% BIOlogicky odbouratelných materiálů, jako je kukuřice, červená řepa a proso. Protože pro naše nejmenší chceme jen to nejlepší.

Kontaktní údaje

Bohemia Baby s.r.o.
Sokolovská 131/86
18600  Praha 8 - Karlín
Česká republika
28505743
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.