BETEXA ZS, s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

PEXESO, JAK JEJ NEZNÁTE: PEXETRIO!
Nedokáže obyčejné pexeso vaše děti opravdu zaujmout a zabavit? Potom vyzkoušejte Pexetrio! Hra, která v sobě spojuje tradiční zábavu a originální prky nutící k zamyšlení, se těší popularitě napříč všemi generacemi.

Jestliže nevíte, jaké překvapení nadělit svým dětem, vsaďte na Pexetrio, které je jistě zaujme!

O HŘE
Pexeso je pro rozvoj dítěte velmi dobrým pomocníkem a v případě Pexetria to platí dvojnásob. Při hře se totiž neobrací pouze dva, nýbrž tři obrázky. Ty však nejsou totožné, jako je tomu v případě klasického pexesa. Obrázky se liší, ale je mezi nimi významová souvislost(viz například trojice hasič / hasičské auto / hasičské vybavení).

Snaha najít mezi nimi vztah nutí hráče k zamyšlení a ještě většímu soustředění. Jednotný grafický symbol na kartičkách z každé trojice předejde pochybnostem.

O naší firmě

Firma Betexa ZS s.r.o. je předním českým výrobcem a distributorem papírových modelů, stavebnic, vystřihovánek, skládaček, hlavolamů a reklamních předmětů z papíru. Náš sortiment v současné době nabízí přes sto padesát nejrůznějších typů. Zásobujeme papírnictví, knihkupectví a hračkářství. V současnosti to představuje cca 800 obchodů. Spolupracujeme i s velkými obchodními řetězci. Mezi které patří Pompo, Wiky, HM studio, Sparkys nebo v knižním sektoru Kanzelsberger, Dobrovský či Neoluxor.  Část naší produkce prodáváme i do zahraničí, a to převážně přes internet, kde se v poslední době prodej výrazně zvyšuje.

Naše hračky a papírové modely mají své příznivce nejen mezi dětmi, ale i mezi dospělými modeláři, kteří se zajímají zejména o naše modely hradů, modely zámků, případně složitějších modelů aut, letadel, lodí. Společným znakem našich produktů je originalita, kvalitní provedení a přístupná cena.

O našich produktech

PRO KAŽDÉHO: Velmi vděčná je herní varianta, kdy se kartičky otočí obrázkem dolů. Cílem je samozřejmě najít tři související kartičky.

PRO ZAČÁTEČNÍKY: Pro seznámení s kartičkami je možné zvolit jednoduchou variantu a promíchat je na hrací ploše obrázky nahoru. Poté jednotliví hráči pouze hledají správné trojice.

PRO POKROČILÉ: Nejdříve je nutné oddělením jedné kartičky z každé trojice vytvořit pouze dvojici. Poté se kartičky otočí obrázkem dolů a hledají se dva související obrázky, obdobně jako při klasickém pexesu.

Pro nejmenší: LOTO TRIO
Zdá se vám, že pro malé děti je hra příliš složitá? Díky přiloženému plakátu se stejnými předtištěnými obrázky, které se nachází i na kartičkách. Na tuto předlohu se umisťují příslušné kartičky. Ty mohou děti také správně pojmenovat a snáze si tak uvědomí, které kartičky k sobě významově patří. Plakát je možné přeložit, aby byla vidět pouze jedna kartička z celé trojice.

Kontaktní údaje

BETEXA ZS, s.r.o.
Nové nám. 1147/12
62100  Brno - Řečkovice
Česká republika
25301314
DIČ

Kontaktní osoba

Tomáš Bělka

Tomáš Bělka

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.