bebedeparis czech, s.r.o. (Bebedeparis.cz)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

On-line prodej s dárkovými koši pro miminka, plenkovými dorty a dalšími originálními dárky k narození dítěte.

Co vám nabídneme

  • Nonstop podpora
  • Dropshipping

O naší firmě

Počátky Bebé de París sahají až do roku 1994, kdy zakladatelky ze Španělka Sara Fernández a Elena Gómez vymyslely alternativu k tradičním dárkům při příležitosti narození miminka, jako jsou květiny či bonboniéry. Jejich vizí je poskytování vynikajících zákaznických služeb a používání produktů té nejvyšší kvality.

V roce 2014 Bebé de París získalo své současné jméno a začalo se prosazovat na mezinárodní úrovni, s mottem „Dárky pro miminka po celém světě“.

Důvěra více než 13 000 firem učinila z Bebé de París jednu z nejúspěšnějších firem, podnikající v tomto odvětví ve Španělsku. Více jak 20 let zkušeností a inovací utvořilo firmu s pevnými základy, jejíž činnost je opřena o plnou spokojeností jejich zákazníků.

V červnu roku 2019 jsme se rozhodli přivést značku Bebé de París do České republiky. Jsme rodinný tým z Havířova a našim posláním je poskytnout zákazníkům jedinečné dárky a výbavičky pro miminka od této mezinárodní značky. Každý dárek připravujeme, jak nejlépe umíme a věříme, že obdarovaní z něj budou mít aspoň takovou radost, jako máme my!

Kontaktní údaje

bebedeparis czech, s.r.o. (Bebedeparis.cz)
Dělnická 884/41
73564  Havířov
Česká republika
07686510
DIČ

Kontaktní osoba

Radek Šotnar

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.