Batlička s.r.o. (Batlička - ovoce a zelenina)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Prodej ovoce a zeleniny. Zásobujeme sklady, prodejny, hotely a restaurace. Zavážíme ovoce a zeleninu do regionů Turnov, Mladá Boleslav, Praha, Česká Lípa, Liberec, Jablonec nad Nisou, Nová Paka, Trutnov, Dvůr Králové, Jičín, Rumburk, Varnsdorf, Frýdlant.

O naší firmě

Jsme česká společnost sídlící v Turnově a specializující se od roku 1994 na distribuci ovoce a zeleniny. Našimi spokojenými klienty jsou sklady, prodejny, restaurace, hotely a jídelny všeho druhu. Z logistického centra o výměře 1700 m2 pravidelně zásobujeme klienty Středočeského, Libereckého a Královéhradeckého kraje celkem 32 užitkovými vozy o tonážích 900 – 6000 kg.

Jsme dodavatelem projektu OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL.

O našich produktech

Protože naším hlavním zájmem je především spokojený klient, pečlivě vybíráme naše dodavatele, kteří nám dodávají jen to nejlepší ovoce a zeleninu. Kvalitu našeho zboží umocňují sklepní prostory skladu pocházející z 18. století. Díky ideálním podmínkám, zejména stálé vlhkosti a teploty, je garantována špičková kvalita a čerstvost ovoce a zeleniny po celý rok. Kromě velkoobchodu provozujeme také vlastní maloobchodní prodejnu s ovocem a zeleninou.

Kontaktní údaje

Batlička s.r.o. (Batlička - ovoce a zelenina)
Turnov, Hrubý Rohozec 7
51101  Turnov
Česká republika
01653121

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.