AXIMA, spol. s r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Návrhy, řešení a realizace elektrotechnických projektů pro průmyslovou automatizaci.

O naší firmě

Společnost AXIMA, SPOL. S R.O. byla založena roku 1991. Od počátku své činnosti firma působí v oblasti elektro a automatizace. V současnosti sestává ze tří úseků, které se zabývají odlišnými aktivitami, ale přesto spolu úzce spolupracují, proto se může pochlubit na českém trhu jedinečným komplexním řešením v oblasti elektrotechniky:

Elektrotechnický velkoobchod

Nabízíme široké portfolio elektrotechnických produktů a řešení. Zastupujeme špičkové výrobce s vlastním vývojem. Vzájemně provázané portfolio komponent a systémových řešení přispívá k vyšší efektivitě procesů a produktů našich partnerů, kterými jsou nejčastěji výrobci strojů, rozváděčů, údržby technologií a budov, elektro-montážní firmy.

Nabíječe baterií a zakázkové zdroje

Naše vývojové oddělené klade důraz na nejnovější trendy a inovace. Proto náš vývoj nezůstává pouze v rovině sériových výrobků, ale vyvíjíme i jejich modifikace. Naše nabíječe jsou používány zákazníky na celém světě, pracují například v závodech BMW, Airbus, Volkswagen, Dachser nebo ve firmě Škoda Auto.

Procesní automatizace a elektromagnety

Vyrábíme elektrické rozváděče nízkého střídavého napětí od 1000 V. Vysoká úroveň zpracování rozváděčů odpovídá požadavkům náročných zákazníků. Zákazníkům poskytujeme komplexní řešení aplikací automatizace procesů, které vyhovuje jejich potřebám a splňuje jejich požadavky od návrhu po uvedení do provozu.

Výhody společnosti

Více než 25 let zkušeností – elektrotechnický velkoobchod AXIMA byl založen v květnu 1991 v Brně. Zastupujeme významné světové výrobce elektrotechniky a špičkové společnosti s vlastním vývojem. U nich absolvujeme pravidelná odborná školení, kde získáváme informace o trendech a novinkách v elektrotechnice. Ty potom přinášíme na český a slovenský trh a aktivně tím ovlivňujeme velkoobchodní trh s elektrotechnickým materiálem.
3 specializované úseky – široké portfolio vzájemně propojených komponent a systémových elektrotechnických řešení přispívá k vyšší efektivitě procesů a produktů našich partnerů, kterými jsou nejčastěji velcí, střední i malí výrobci strojů a rozváděčů, ale také společnosti zabývající se údržbou technologií a budov nebo elektro-montážní firmy.
Orientace na zákazníka – nabízíme individuální skladová řešení a systém dodávek dle potřeb našich zákazníků. Dlouholetá úzká spolupráce s našimi zákazníky nám umožňuje převzít zodpovědnost za to, co umíme nejlépe – logistiku. Profesionální řízení skladů je základem našeho úspěchu. Osvojili jsme si ho natolik, že zákazníkům nabízíme možnost přesunu jejich skladů k nám.
Certifikovaná kvalita ISO – společnost AXIMA vlastní certifikáty ISO 9007:2000 a 14001:2005. Poskytujeme individuální technickou podporu a zákaznická řešení na míru. Už několik let podporujeme zajímavé elektrotechnické projekty našich obchodních partnerů od nápadu až po realizaci. Navrhujeme funkční řešení, podílíme se na celém průběhu vývoje systému a velmi často asistujeme i při řešení nestandardních situací, které u nových projektů vznikají.

Historie

  • 1992 – PRVNÍ DODÁVKA – AXIMA realizovala dodávku programovatelných automatů a návrh řízení tiskařských strojů.
  • 1995 – VLASTNÍ PROVOZ – AXIMA postavila výrobní halu v Zastávce u Brna a otevřela kancelář v Jihlavě.
  • 1997 – AXIMA SLOVENSKO – založena dceřiná společnost v obci Košace poblíž Dubnice nad Váhom.
  • 2001 – NOVÉ SÍDLO – Vedení AXIMA a brňenská prodejna se přestěhovaly na ulici Vídeňskou.
  • 2007 – VLASTNÍ VÝROBA – AXIMA začala vyrábět a montovat vlastní rozváděče.
  • 2011 – NOVÉ PROSTORY – AXIMA Brno rozšířila obchodní prostory a postavila halu pro výrobu rozváděčů.
  • 2013 – REKONSTRUKCE – AXIMA dokončila rekonstrukci výrobní haly v Zastávce u Brna a začala vyrábět nové vysokofrekvenční nabíječe FLEXIS a FORTIS.
  • 2014 – DOKONČENÍ HALY – AXIMA dokončila novou prodejní halu v Jihlavě.

Kontaktní údaje

AXIMA, spol. s r.o.
Vídeňská 204/125
61900  Brno
Česká republika
18825176
DIČ

Kontaktní osoba

Věra Papírníková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele AXIMA, spol. s r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty