ATADAN s.r.o. (BALKAN GURMAN.cz)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme výrobci nakládaných sušených rajčat, které mají jedinečnou chuť. Rajčata nakládáme s láskou a péčí již řadu let dle rodinných receptů za pomoci vybraných surovin. Díky našemu transparetnímu vakuovému balení vidíte přesně jaké rajčata si kupujete, a hlavně cítíte váhu uvedenou na obale kdy oproti jiným výrobcům si nekupujete jen olej s pár rajčátky.

Naše rajčata jsou pěstovány ve 100% přírodních podmínkách na jihu Itálie v oblasti Puglia. Tento region se pyšní bezprašným bio prostředím bez průmyslu. Díky svému původu jižní Itálie kde jsou sušeny v přírodních podmínkách na ostrém jižním slunci, mořském vzduchu a jsou posypány mořskou solí si rajčata udrží skvělou vláčnou chuť a červenou barvu. Rajčata jsou bez konzervantů a chemie.

Dále se pak zabýváme dovozem potravin a kosmetiky z balkánu, napříkad lutenice což jsou omáčky z pečených lilků, rajčat a paprik, ajvary, džemy z růží nebo fíků, koření a mnoho dalšího.

U kosmetiky ze zaměřujeme na kosmetiku z růží značek BioFresh a Milva.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Více než 10 let se zabýváme dovozem potravin a kosmetiky z balkánu převážně z Bulharska.

Tomuto obchodu jsme se začli věnovat díky rodinnému původu právě v Bulharsku kdy prvotní myšlenka věnovat se obchodu s těmito produkty se vyvinula ze známých kdy vždy po ochutnání potravin, které jsme si dovezli z dovolené si postěžovali, že je škoda, že to v ČR není kde koupit, a nápad byl na světě.

O našich produktech

Potraviny

Zaměřujeme se na omáčky jako jsou lutenice, ajvary, hořčice vše od nejlepších dodavatelů a výrobců. Dále pak balkánské sýry, kaškavaly, salámy jako jsou lukanka a sudžuk, olivy.

 

Kosmetika

Dovážíme přírodní kosmetiku s obsahem růžového oleje, který se pěstuje nějkvalitnější právě bulharských horách Rodopy. Jako partnera jsme si vybrali přední firmu na jeho zpracování, BioFresh. V nabídce máme i speciální vlasovou kosmetiku účinky chininu, značku Milva.

 

Naše výroba

Výrábíme nakládaná sušená rajčata, které mají jedinečnou chuť. Rajčata nakládáme s láskou a péčí již řadu let dle rodinných receptů za pomoci vybraných surovin. Hlavně díky odrůdě rajčete San Marzano. Díky našemu transparetnímu vakuovému balení vidíte přesně jaké rajčata si kupujete, a hlavně cítíte váhu uvedenou na obale kdy oproti jiným výrobcům si nekupujete jen olej s pár rajčátky.

 

Kontaktní údaje

ATADAN s.r.o. (BALKAN GURMAN.cz)
28. října 3388/111
70200  Ostrava – Moravská Ostrava
Česká republika
09145834

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.