Art of Harmony s.r.o. (Amazonia Madam Cacao)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Dovážíme prvotřídní cacao (kakaové boby, kakao hmota), čaj Wayusa, byliny, dračí krev, dřevo palo santo a další zboží od indiánů z Amazonie za férové ceny.

V nabídce máme i zcela originální oříšky a semínka pražená podle aztéckého receptu v kořeněném karamelu.

Od přímých výrobců také dovážíme esenciální olej Palo Santo a esenciální olej Kakao.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Dárky k větším objednávkám
  • Dropshipping
  • Možnost dopravy zdarma

O naší firmě

Zaměřujeme se na produkty, které jsou vzácné, originální a málokdo (nebo nikdo jiný) je nedováží. Vykupujeme suroviny a zboží za velmi férové ceny a přímo podporujeme záchranu částí Amazonie před těžaři.

První spolupráci s indiány z Brazílie jsme navázali v roce 2014. O pár let později se naší hlavní destinací stal Ekvádor.

Největší úspěch jsme zatím zažívali v době předcovidové, kdy jsme měli 7 zaměstnanců / spolupracovníků, vlastní prodejnu a kavárnu v centru Prahy a navázali jsme partnerství s kmeny z Peru.

Toto partnerství přetrvalo a prohloubilo se, ale obchod a kavárnu jsme museli kvůli situaci zavřít. Díky tomu jsme ale tedy a můžeme Vám nabídnout velkoobchodní spolupráci.

O našich produktech

Produkty jsou nakupovány přímo tam, odkud pochází. S producenty (tedy většinou indiáni, případně malí farmáři a výrobci) máme osobní kontakt, většinou se známe a přátelíme. Díky tomu naše produkty opravdu dobře známe, a jejich příběh dokážeme předat zákazníkům.

Produkty nemají zatím žádné certifikace BIO, EKO, FAIR TRADE a podobně, ikdyž i díky Vám to může být brzy jinak. Taková certifikace je v zemích Jižní Ameriky neúměrně drahá (Např. certifikát „BIO“ v Ekvádoru stojí přes 10 000 USD), a takové peníze zatím nemůžeme investovat.

Zákaznická skupina se neustále rozšiřuje a naše produkty jsou rok co rok vyhledávanější a atraktivnější pro více lidí. Zaujmeme ty, kteří se zajímají o zdravou výživu, milovníky ořechů, nadšence do originálních produktů a nevšedních chutí, cestovatele, a všechny ty, kteří hledají zajímavý dárek pro své blízké.

Kontaktní údaje

Art of Harmony s.r.o. (Amazonia Madam Cacao)
Děkanská vinice I 806/10
14000  Praha – Nusle
Česká republika
01797573
DIČ

Kontaktní osoba

Michaela Bohačíková

Michaela Bohačíková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.