Apropos Home Collection s.r.o. (Apropos - your lifestyle)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Velkoobchod a maloobchod s dárkovým zbožím a bytovými doplňky Green Gate, LifeStyle, Mathylde M, PPD, Dutch decor a dalších značek. Nabízíme svíčky, porcelánové nádobí, nábytek, lucerny, ručníky, župany, tašky. V prodeji jsou také dětské bavlněné hračky, ponča, notýsky, hodiny, fotorámečky, interiérové vůně.

O naší firmě

Jsme společnost, která spojuje v jeden moment název pro kreativitu, životní styl a obchod. Prostřednictvím našich myšlenek a dovedností přinášíme celou řadu výrobků. Doufáme, že i vás náš svět baví, inspiruje a pomáhá vám relaxovat. To je totiž to, co nás těší a přináší nám radost ze života.

Naše společnost vznikla v roce 2007 proto, abychom navázali vlastním projektem na naše dosavadní zkušenosti z oblasti výroby, marketingu, PR a obchodu s lifestylovými výrobky.

Začátek roku 2009 odstartoval naší další životní etapu. Vybudovali jsme koncept maloobchodních prodejen, a to včetně internetových obchodů www.apropos-shop.cz a www.apropos-shop.sk. Spojením všech značek, které exkluzivně obchodně zastupujeme v České i Slovenské republice, vzniklo neskutečně inspirativní a nekonečné portfolio výrobků, které jsme měli touhu představit jako jeden celek. Inspiraci čerpáme od našich dodavatelů proto, abychom každé značce vytvořili takové podmínky, které plně korespondují s jejich charismatem. Stylově se pohybujeme od newyorského loftu přes anglický venkov až po romantiku francouzské Provence.

O našich produktech

Námi nabízenou kolekci výrobků tvoří nábytek, sedací soupravy, osvětlení, bytový textil včetně koberců, vůně, předměty pro stolování, mýdla a koupelnové doplňky. Velkým akcentem jsou svícny, lucerny a svíčky. Mezi další dobře prodejné lifestylové výrobky patří módní doplňky pro ženy, jako jsou šperky, šály, rukavice, čepice, tuniky, kabelky, tašky, šperkovnice, ale také přírodní kosmetika.

V prodejnách Apropos – your lifestyle klademe důraz na inspirativní atmosféru. Zboží musí být dobře nasvícené, hraje příjemná hudba, vše doprovází vůně a nezbytný entuziasmus personálu. Neustále přinášíme nové produkty uvedených značek. Kolekce výrobků našich dodavatelů jsou minimálně dvakrát ročně upravovány. Reflektují období (jaro/léto a podzim/zima) a nebo příležitosti (Vánoce, sv. Valentýn, Velikonoce, letní dovolená apod.). Každou sezonu tak vždy obměníme cca 50% výrobků.

Kontaktní údaje

Apropos Home Collection s.r.o. (Apropos - your lifestyle)
Rybná 24
11000  Praha, Staré Město
Česká republika
60489821

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.