APB EUROPE Trade s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme hlavními distributory německého nádobí BAF. Jde o velice kvalitní ručně vyráběné nádobí se kterým je vaření radost a ne povinnost. K dispozici je velice široký sortiment pro všechny typy vařičů. Máme vlastní XML feed.

Drento.cz nabízí pro:

  • kamenné prodejny a e-shopy domácích potřeb – německé špičkové titanové nádobí BAF.
  • velkoobchody a prodejce – deskové hry
  • GASTRO – vybavení kuchyní, baru, restaurací a hotelů, věrnostní program

Pro všechny návštěvníky drento.cz jsme připravili širokou nabídku všeho pro bydlení, módu, zdraví, potraviny, pro děti, na sport a mnoho dalších zajímavých výrobků. Každý registrovaný zákazník získává slevy na další nákupy.

 

Co vám nabídneme

  • Dropshipping
  • 25-30% marže
  • Skladové zásoby
  • Doručení do druhého dne
  • Odborné poradenství

O naší firmě

APB EUROPE Trade s.r.o. založena v roce 2009 na základě dlouholetých zkušeností s prodejem kuchyňských potřeb. Jsme předními dovozci titanového nádobí BAF do ČR, SR a PL.

O našich produktech

Dovážíme a prodáváme špičkové titanové nádobí BAF, které je ručně vyráběné v Německu. Zboží nabízíme v širokém sortimentu od speciálních pánví přes kastroly, pekáče či hrnce. Nádobí je vhodné i na indukci.

BAF – německá firma založena v roce 1914. Po celou dobu své činnosti se zabývá výrobou domácích potřeb s vysokým podílem ruční práce. BAF produkty získaly v letech 1994 až 2003 certifikát kvality ISO 9001:2000. Od roku 2004 má firma BAF vlastní patent pro povrchovou úpravu svých výrobků se systémem Micro Cermic Ultra-Hard-Coat-Systém pro EU.

Výrobky BAF se vyrábějí v několika řadách. Nejvyšší řada je „GIGANT MICRO CERAMIC“. Na tuto nejkvalitnější řadu GIGANT MICRO CERAMIC jsme se převážně zaměřili. Další výrobní řady jsou „GIGANT profi“ určený pro gastronomii.
Řada GIGANT MICRO CERAMIC ULTRA HARD COAT

TECHNOLOGIE
Pánve, hrnce, kastroly a pekáče jsou odlévány ručně z kvalitní hliníkové slitiny SILUMIN do kokil v tloušťce 9-10 mm. Tloušťka tohoto materiálu zaručuje vysokou tepelnou vodivost a setrvačnost a dno nádob si uchovává svou rovnost. Zesílené stěny zaručují odolnost proti nárazu. Firma zaručuje doživotní záruku na rovnost dna.

Řada GIGANT MICRO CERAMIC (MC) je opatřena 4vrstvým patentovaným povrchem MICRO CERAMIC ULTRA HARD COAT, novým systémem HIGH TECHNOLOGY. První vrstva TITAN-OXIDU je do výrobku nastřelena plazma paprskem o rychlosti MACH 2 při teplotě 20 000°C. Tím vznikne pevné a homogenní spojení s odlitkem o tvrdosti 9,6 (diamant = 10). Druhá a třetí zdvojená vrstva BAF MICRO CERAMIC je nanesena při teplotě 560 °C speciální patentovanou technologií HIGH TECHNOLOGY, čímž vzniká homogenní spojení všech vrstev. Čtvrtá a poslední BAF antilepivá vrstva je nanesena při teplotě 480 °C.

PŘEDNOSTI
GIGANT MICRO CERAMIC (MC) díky své robustnosti výborně a zároveň rychle akumuluje a rozvádí teplo, což se projevuje velkou úsporou energií. Zesílené stěny zaručují odolnost proti nárazu.
Povrchová úprava systémem MICRO CERAMIC je odolnější proti otěru, než výrobky s jinou povrchovou úpravou (teflon, granit aj.). Povrchová úprava MICRO CERAMIC dovoluje používat kovové pomůcky (obracečky, lžíce, vidličky apod.). Je stabilní při prudkých změnách teplot. Má vynikající nepřilnavost, což umožňuje přípravu pokrmů pro Dietní kuchyni (diabetes, zvýšený cholesterol apod.) bez použití tuků nebo jen s minimálním množstvím.

Ve výrobcích GIGANT MICRO CERAMIC můžeme používat i snadno se připalující pokrmy. Na tento BAF antilepivý povrch s vynikající nepřilnavostí se připalující pokrmy nenalepí. Z tohoto důvodu je i velmi snadná údržba a mytí těchto výrobků. Není zapotřebí výrobky odmáčet, mýt drátěnkami apod.

POUŽITÍ
Výrobky BAF GIGANT MICRO CERAMIC lze používat na sporáky: plynové, elektrické i sklokeramické desky. Nejsou vhodné pro indukční sporáky. Pro použití na indukční sporák je řada BAF GIGANT MC Indukce specialně upravena, kdy na dno nádoby je nanesena specialní magnetická vrstva. Veškerá plastová madla a úchyty (i na poklicích) odolávají teplotám do 260°C. Skleněné poklice odolávají teplotám do 350°C. Na tomto nádobí můžete vařit, dusit, smažit ale i zapékat a péct v troubě.

Kontaktní údaje

APB EUROPE Trade s.r.o.
Česká 318/1
74221  Kopřivnice
Česká republika
28589084
DIČ

Kontaktní osoba

Michaela Pišanová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.