Anna Králíková

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Pawsome.cz je česká značka doplňků pro psy. Veškeré produkty jsou ručně šity a vzory jsou naše vlastní – nikde jinde než u nás je nenajdete.

Máte eshop či kamenný obchod a rádi byste prodávali naše produkty? Kontaktujte nás na uvedeném e-mailu a nechte si zaslat velkoobchodní ceník.

Co vám nabídneme

 • Nonstop podpora
 • Kvalitní fotografie
 • Produktové popisky
 • Handmade produkty
 • Vlastní vzory

O naší firmě

Úplný prvopočátek příběhu Pawsome.cz byl v červnu 2017. Blížily se narozeniny naší buldočice Berty a já přemýšlela, jaký dárek jí koupím. Narazila jsem na šátky pro psy, ale žádný design se mi nelíbil, výběr byl minimální. Tak jsem koupila látku dle vlastního vkusu a nechala Bertě udělat její první šátky. Do dneška je mám doma.

Od té doby uplynulo spoustu práce, látek, nití, cvaknutí foťákem a hlavně spoustu spokojených páníčků a jejich psů. Místo kupovaných látek si potisky navrhujeme sami a nabídka produktů bude čím dál širší.

O našich produktech

Ruční výroba v ČR

  Veškeré produkty pro vás a vašeho pejska šije švadlenka Míša v Praze. Výrobky si sami navrhujeme a šijeme, nic nepřekupujeme. Každý kousek je ručně šitý originál, který prošel několika packami až k vám.

Vlastní vzory

  Nespokojíme se s výběrem vzorů na trhu látek, a proto si je sami kreslíme. Navrhneme téma, barvy, konkrétní elementy a ilustrátor Kuba je nakreslí. Vzory tiskneme na látky u sousedů na Slovensku. Díky vlastním vzorům nejsme ničím limitováni – můžeme pro vás vymyslet úplně cokoliv. Chybí vám nějaký vzor? Napište si o něj.

Dárkové balení & výhody

  Vaše objednávka je pro nás víc, než prodat produkt. Chceme vám udělat radost z hezkého balíčku.

Kontaktní údaje

Anna Králíková
U Červených domků 8
69501  Hodonín
Česká republika
06253270

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.