ALTA TRADING s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme přes 40 modelů vysoce výkonných voděodolných elektrických infrazářičů značky Varma Tec a Helios pro širokou oblast použití.

  • moderní design
  • vysoká kvalita evropského výrobce
  • poradenství a servis výhradního dovozce
  • jednoduchá instalace a obsluha

Rychlé a efektivní teplo pro váš domov nebo práci, moderní design, velký výběr pro jakýkoliv prostor.

Naše infrazářiče mají rozsáhlé možnosti uplatnění. Od domácností, kde se uplatní jako infrazářiče do koupelny, či infrazářiče na terasu přes komerční prostory až po široké průmyslové využití – průmyslové infrazářiče HELIOS TITAN. Infrazářiče z naší nabídky disponují výkonem od 1300 W do 6000 W.

Infrazářiče VARMA TEC jsou vhodné nejen pro vnitřní prostory, ale díky své voděodolnosti poslouží i jako venkovní infrazářiče nebo ve vysoce namáhaných výrobních prostorech (prach, vlhkost,…). Zákazník jejich koupí získá infrazářič s vysokou účinností, kvalitu evropského výrobce, moderní design, úsporu provozních nákladů, bezúdržbovost, maximální bezpečnost a spolehlivost.

 

Elektrické infrazářiče pro váš domov na terasu i do koupelny nebo vaše podnikání (restaurace, obchodní prostory, průmyslové objekty, haly, dílny,…) 

Elektrický infrazářič je moderní alternativou vytápění. Infrazářič poskytne okamžité sálavé a přímé teplo. Díky využití krátkovlnných infračervených paprsků je možné použít infrazářič opravdu kdekoliv. Prodlužte si sezónu doma na vašem venkovním posezení nebo vaší restauraci a vyberte si vhodný infrazářič na terasu. Kromě stěnové instalace můžete zvolit i přenosné nebo stojanové infrazářiče.

Široké uplatnění najde infrazářič především v nedostatečně izolovaných a nepravidelně používaných objektech a prostorách, ať už se jedná o historické budovy, rekreační objekty nebo výrobně-průmyslové prostory.

Společnost ALTA TRADING s.r.o. je výhradním dovozcem elektrických infrazářičů VARMA TEC a HELIOS TITAN pro český trh. Nákupem elektrického infrazářiče v našem e-shopu získáte nejlepší možnou cenu, rychlou dodávku, poradenství a servis.

Průmyslové infrazářiče do průmyslu i pro restaurace

Díky svému výkonu až 6000 W najdou infrazářiče VARMA TEC využití také v průmyslu – průmyslové infrazářiče. K hlavním přednostem patří kromě nadstandardního výkonu infrazářič s křemičitým sklem, který najde své uplatnění všude tam, kde prašné a vlhké podmínky nedovolují použít klasické infrazářiče bez skla.

Vsaďte na kvalitu evropského výrobce! Nenabízíme čínské zboží nebo zboží nejasného původu, ale kvalitně zpracované produkty italského výrobce STAR PROGETTI. Zakoupení průmyslových infrazářičů VARMA TEC je dlouhodobější a neporovnatelně výhodnější investice.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

Kontaktní údaje

ALTA TRADING s.r.o.
Zahradní 774/7
74235  Odry
Česká republika
29455642
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele ALTA TRADING s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty