Alori Nano Distribution s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Komplexní řada čistících a ohranných prostředků pro celou domácnost. Všechny výrobky jsou založeny na využití nanotechnologií a právě proto mají tak unikátní vlastnosti.

Naše produkty patří mezi top produkty na Heurece ve svojí kategorii.

Velkoobchodní slevy začínají na 30%. Pravidelné akce pro velkoobchod a podpora marketingu.

Nabízíme produkty pro

  • Domácnosti
  • Firmy
  • Hobby
  • Autokosmetiku

Desítky tisíc spokojených zákazníků v ČR. Opakované nákupy.

Minimální hodnota objednávky je 5000 bez DPH pro velkoobchodní ceník.

Vyrobeno v České republice.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Značka Alori přináší do oblasti úklidové chemie novou koncepci, náš vlastní pohled. Nejde nám o to prodat vám za každou cenu prostředek plný nebezpečných látek a nechat vás jej bez výčitek používat. Nám jde o to, abychom pro vás zajistili skutečnou čistotu, ale bez použití nebezpečných látek jako jsou karcinogeny, hormonální disruptory, neurotoxiny, chlór, parabeny a další. Tyto látky se běžně vyskytují v čističích pro domácnost. Jejich použití je ale nebezpečné nejenom pro vás a vaše blízké, ale i pro zvířata, rostliny, vodu, půdu a celou planetu.

O našich produktech

O 80 % vyšší účinnost než běžné čističe.
Proč? Díky receptuře obsahující nanočástice. Ty proniknou vrstvou špíny až k povrchu. Ale nezůstávají jenom na povrhu. Proniknou do všech nerovností a záhybů, kde rozpouští usazené nečistoty. Alori = skutečná čistota, ne jen jako vyčištěné, ale skutečně čisté!

Netoxické.
Naše produkty neobsahují žádné zakázané látky, karcinogenní látky, hormonální disruptory či neurotoxiny, chlór a další.

Biologicky odbouratelné.
Myslíme nejen na váš domov, ale na planetu jako celek. Naše produkty jsou biologicky odbouratelné, proto při jejich používání neohrožujete životní prostředí. Nevadí, pokud se dostanou do vody, půdy, nebo k rostlinám.

Unikátní receptura.
Sami jsme se podíleli na vývoji produktů a jejich testování. Proto se můžeme zaručit ze jejich kvalitu. Naše produkty jsou a budou pro nás srdeční záležitost.

Inovace.
Neustále vyvíjíme nové produkty a inovujeme ty stávající. Přidejte se k nám a pomozte nám vytvořit čistší a méně toxický svět.

Menší spotřeba.
Našimi prostředky není potřeba plýtvat.

Unikátní design.
Naše prostředky jsou jiné a tom odpovídá i jejich design. Jednoduchost, účelnost a čistota provedení odráží i jejich vlastnosti. Většina čisticích prostředků je balena ve zbytečně velkých obalech, které v domácnosti zabírají hodně místa a jsou neskladné. Také většina nehod s čisticími prostředky v domácnosti je způsobena velmi lákavým, barevným obalem, který má navnadit ke koupi. Uvědomujeme si, že je to velmi nebezpečné, zejména pro malé děti. Náš design je proto bezpečný. Myslíme na vaše děti a jejich bezpečí. To je pro nás na prvním místě.

Kontaktní údaje

Alori Nano Distribution s.r.o.
Zámečnická 492/2
77900  Olomouc
Česká republika
07396252
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.